آموزش وردپرس
Amoozesh_parvaresh

رعایت نکردن اخلاق ادارى آموزش و پرورش قائمشهر

قائم خبر – میلاد اکبری: صبح روز پنج شنبه اداره آموزش و پرورش شهرستان قائمشهر مراسمی را برای تجلیل از خبرنگاران بمناسبت روز خبرنگار در کانون فرهنگی تربیتی برادران شهرستان قائم‌شهر برگزار کرد که نهایت بی احترامی به جایگاه خبرنگاری شده است.

روز سه شنبه ۱۹ مرداد در مراسم تجلیل از خبرنگاران قائم‌شهر که در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد،آموزش و پرورش شهرستان قائمشهر با پخش کردن دعوتنامه‌ای در بین مدعوین با امضای معاون آموزش و پرورش شهرستان قائم‌شهر،بصورت گزینشی تعدادی از خبرنگاران قائم‌شهری را دعوت کرد!!!

شهرستان قائم‌شهر از خبرنگاران توانمند و برجسته کشوری و استانی و خبرنگارانی که با مجوز قانونی وزارت ارشاد کشور خالصانه مشغول فعالیت هستند،برخوردار است،ولی متاسفانه جای خیلی از این عزیزان در این برنامه خالی بود و نامی از آنان برده نشد.

نکته جالب توجه آن که این مراسم توسط اداره آموزش و پرورش قائمشهر برگزار شد اما خبری از رئیس اداره مربوطه در این جلسه نبوده است!!!

آقای رسولی،رئیس آموزش و پرورش شهرستان قائمشهر،شما مسئول برگزاری این مراسم هستید زیرا به نام اداره شما این مراسم برگزار شده است.

آیا دعوتنامه نباید با امضای رئیس اداره مربوطه باشد؟

آیا هدف از این مراسم،استفاده ابزاری از نام اداره آموزش و پرورش برای معرفی شخصی بوده است یا خیر؟!

هدف از دعوت گزینشی خبرنگاران به این مجلس چه بوده است؟

امیدواریم رئیس آموزش و پرورش شهرستان قائمشهر با پاسخی قانع کننده،مانع از تنزل جایگاه خبرنگاران شود و شبه بوجود آمده در ذهن خبرنگاران را برطرف کند.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. این مدیر یکی از مدیران مغرور وبی سواد شهرماست اگه یه نگاهی به زنگی دوران کودکیش بندازه …در ضمن عمر ریاست این مدیر هم در آستانه سر شدنه…به امید ان روز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *