آموزش وردپرس
کارخانه نساجی شماره 1
کارخانه نساجی شماره 1

رفع مشکل نساجی مازندران در توان مسئولان استانی نیست

آیت‌الله علی معلمی در دیدار با تشکل‌های کارگری و کارفرمایی مازندران، اظهار داشت: از منظر اسلام و انقلاب اسلامی که مبتنی بر آموزه‌های دینی است حمایت از کارگر نه بر اساس انگیزه‌های سیاسی و نه برای رونق تولید، بلکه یک ارزش ذاتی است.

امام جمعه شهرستان قائمشهر درباره وضعیت کارخانه نساجی این شهرستان، گفت: نساجی، تراژدی تلخی برای همه ما است و باید بررسی کنیم و ببینیم که مشکل از کجاست.

وی با بیان اینکه قشر عظیمی از مردم قائمشهر کارگر هستند، تصریح کرد:‌ جای تاسف است که این خانواده‌ها ماه‌ها حقوقی دریافت نکنند.

معلمی با اشاره به اینکه در درون استان، همه مسئولان خواستار رفع مشکل نساجی هستند اما رفع مشکل نساجی در دست مسئولان استانی نیست، ادامه داد: تلاش مسئولان استانی را دیده‌ام و اینگونه نیست که بخواهم بیهوده از مسئولان استانی دفاع کنم.

همچنین علی بابایی کارنامی؛ مدیرکل تعاون، کار و رفاه مازندران در دیدار جمعی از کارگران استان مازندران با استاندار در ارتباط با مشکل کارگران نساجی مازندران گفت: بسیاری از مشکلات کارگران نساجی مازندران به حق است ولی مشکلات کارگران این واحد تولیدی باید با ایجاد کارگروه چند جانبه در استان و خارج از استان در حوزه ملی رفع شود.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. امان از دل مردم…..

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *