آموزش وردپرس
121631_917

رونمایی از کیک ۳۶ متری در قائمشهر پس از راهپیمایی ۲۲ بهمن

 قائم خبر : کیک تولد ۳۶ سالگی انقلاب اسلامی به طول ۳۶ متر و با حضور گروه های مختلف مردمی، پس از راهپیمایی دشمن شکن ۲۲ بهمن در محوطه عمارت شهرداری رونمائی و برش خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری برنا از مازندران، مدیر روابط عمومی شهرداری قائمشهر با بیان این خبر و با اشاره به پاسداشت ایام الله مبارک دهه فجر به عنوان میراث بزرگ امام خمینی (ره) و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تداوم راه آنها اظهار داشت: روابط عمومی شهرداری قائمشهر برنامه های این ایام را بر محور آشنایی بیشتر نسل نوجوان و جوان انقلاب برگزار خواهد کرد.

اسدی در ادامه آذین بندی و نصب بنرهای ویژه ایام ده مبارک فجر، تعویض پرچم های شهر، چراغانی کردن میادین و بلوارها و… را از اعم برنامه های بصری در سطح شهر اعلام کرد و یادآور شد: اجرای برنامه های نمایشی طنز در مدارس قائمشهر با محور بررسی اوضاع فرهنگی و اجتماعی حاکم بر کشور در دوران قبل از انقلاب اسلامی را از دیگر برنامه های این روابط عمومی برشمرد.

وی تاکید کرد: ازلحظه تاریخی ورود حضرت امام (ره) در ساعت ۹:۳۳ صبح روز ۱۲ بهمن با رژه تاکسی های سطح شهر آغاز می شود و برای هر یک از روزها تا ۲۲ بهمن برنامه های متنوعی انتخاب شده است.

وی در خصوص ویژه برنامه های یوم الله ۲۲ بهمن گفت: برای راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن برنامه هایی در مسیر راهپیمایی پیش بینی گردیده و بر این اساس در طول مسیر راهپیمایی، ۵ ایستگاه فرهنگی موضوعی با محوریت کودک و انقلاب، نقاشی کودک و نوجوان، توزیع بیش از ۴۰۰۰ بسته فرهنگی شامل توزیع کتاب کودک، شاخه های گل، بادکنک، کلاه کاغذی، پرچم، تراکت با شعار مرگ بر اسرائیل و آمریکا و…. به عزیزان شرکت کننده در مسیر راهپیمایی تقدیم خواهد شد تا شرکت کنندگان در راهپیمایی پرشکوه ۲۲ بهمن بویژه نسل سوم انقلاب هر چه بیشتر با مفاهیم و موضوعات فرهنگی و محتوایی ۳۵ ساله انقلاب آشنایی بیشتری پیدا کنند.

اسدی ضمن تشکر از حمایت های بی شائبه شهردار قائمشهر و اعضای محترم شورای اسلامی شهر مبنی بر موافقت با برنامه های این روابط عمومی از برافراشتن بالن مخصوص همراه با نام و نشان شهرداری و شورای اسلامی شهر قائمشهر بر فراز عمارت شهرداری اشاره کرد و گفت: در شب پیروزی انقلاب اسلامی، جشن باشکوهی با حضور هنرمندان مطرح استانی به همراه آتش بازی در محوطه عمارت شهرداری قائمشهر برگزار خواهد شد.

اسدی ابراز امیدواری کرد حضور کلیه اقشار جامعه در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن دوباره امید دشمنان را به ناامیدی و یاس تبدیل کند.

 

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *