آموزش وردپرس
کارخانه نساجی شماره 1
کارخانه نساجی شماره 1

زمین کارخانه نساجی قائمشهر به حراج گذاشته می شود

نایب رئیس فراکسیون معدن و تولیدات معدنی مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری حل مطالبات کارگران نساجی گفت: زمین کارخانه نساجی قائمشهر ۵۰ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شد.

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی با اشاره به طلب ۱۱ میلیارد تومانی بازنشستگان و کارگران شاغل و قراردادی و لزوم پرداخت سرمایه‌گذار، خاطرنشان کرد: برخی از کارکنان یا بازنشستگان کارخانه نساجی قائمشهر به تنهایی تا ۳۰ میلیون تومان هم طلب دارند.

نایب رئیس فراکسیون معدن و تولیدات معدنی مجلس شورای اسلامی با یادآوری اختصاص سه میلیارد تومان برای بازنشستگی کارگران نساجی قائمشهر، بیان کرد: طلب گذشته و کارگرانی که حقوق دریافت نکرده‌اند به عنوان طلب آنها همچنان وجود دارد.

علیپور درباره طرح سوال از وزیر و تقاضای مسکوت گذاشتن آن برای بررسی کارشناسی شده، گفت: پیشنهادم فروش زمین کارخانه نساجی قائمشهر برای پرداخت مطالبات بود که کارشناسان در قیمت‌گذاری اولیه قیمت آن را ۱۸ میلیارد تومان تعیین کرده بودند.

نماینده سوادکوه و قائمشهر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از قیمت‌گذاری ۱۸ میلیارد تومانی زمین ۱۰۰ هزار‌متری کارخانه نساجی در وسط شهر قائمشهر و انجام کارشناسی جدید، افزود: کارشناسان در قیمت‌گذاری جدید قیمت آن را ۵۰ میلیارد تومان تعیین کردند که معتقدم قیمت آن می تواند بیشتر هم باشد.

رئیس کمیته راه و شهرسازی مجلس شورای اسلامی به برگزاری جلسه بررسی وضعیت کارخانه نساجی در روزهای آینده اشاره کرد و افزود: فروش بخشی از زمین نساجی و پرداخت طلب کارگران می‌تواند راهکار مناسبی برای پرداخت مطالبات کارگران و بازنشستگان باشد.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۷ دیدگاه

 1. به سلامتی دیگه ، بعده نساجی شماره دو که کردنش پارکینگ آهن پاره و زمین مهمانسرا نساجی که شده ویلا اشرافی ، این یکی رو هم بکنن مانتو فروشی یا آب هویج گیری دیگه جیگرکی بزنن بیایم با بچه ها چه حالی میده … تف به این روزگار …

 2. به نظرم شهرداری بگیره پارک و فضای سبز کنه خیلی عالیه …
  اگه بتونه ….
  که فکر نکنم چون از دستش بر نمیاد …

 3. شهروند قائمشهر

  ایشالله میشه منطقه ویژه مایه داری !!!! زمین فوتبال هم جوون میده واسه ساختمون سازی!!!!!

 4. bale. fazaye sabz behtarine

 5. دوقلوهای چمازکتی

  چرا مسئولین از تجربه فروش زمین شماره ۲ درس نمی گیرن؟خوبه فک کنیم که چه کسایی می تونن این زمین رو بخرن نمی دونم خوبه درس عبرتی بگیریم از فروش و یه کمی اینده نگر باشیم چرا به بهانه طلب کارگرها بهترین نقطه شهر و می خوان بفروشن هاپولی کنن …. فک کن وقتی یکی می تونه این همه پول بده بخره اگه بتونه یک دهماونو سرمایه گذاری کنه برای احداث و راه اندازی مجدد و به کارگرها هم بگن به جای طلب مبیتونن بچه های بیکار شما رو بیارن استخدام کنن و هم اشتغال زاییی کردن هم …. چرا این همه مسئولین ….

 6. نساجی عزیز ما رو ببخش که وامدار خوبی برای تو نبودیم تو که یه روزایی خرج خانواده های مارو میدادی و طرح ها و رنگای خوشکلت نه تمام ایران که تا ترکیه هم رفته بود. الان اگه ما بچه های باشعوری برات بودیم حتما مسئولین باشعوری رو عرضه داشتیم انتخاب کنیم که تورو احیا کنن و طرحای خوشکلت تمام خاورمیانه رو می گرفت و بسطت می دادیم به شهرهای دیگه استان! نه اینکه سالیان ساله به نام زنده کردنت هیاهو راه انداختنو میدونا رو بستن بعدش رای هایی جمع کردنو رفتن و حالا قراره تو رو بفروشیم .فرزندان بی وجدان و ناخلفتو ببخش. منت گذاشتین می خواین بفروشین هر جای دیگه بود لااقل به عنوان بخشی از هویت صنعتی یه شهر اونو تمیز نگه می داشت یا اینکه اونم نماد شوم طاغوته که با این نام قراره نامشویی بشه بره تو جیب از ما بهترون !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! به نام طاغوت گرفتن از مردم و به نام مسئول رفتن تو جیب اقایون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ما هیچ مجمع حقوقی نداریم که بتونه به طور مردم نهاد پیگیر مسئله باشه؟ زمینای اونجا مال همه اس فروش به شخص غیر قانونی نیست؟؟؟ وای بر ما و وای بر ما.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *