آموزش وردپرس
138731_832

زن سنگین‌ وزن، رئیس باند مواد مخدر در قائمشهر

قائم خبر:زن سنگین‌وزن، گرداننده شبکه تهیه و توزیع افیون در قائمشهر بود. عملیات پلیس برای ردیابی اعضای این باند افیونی به دنبال دریافت گزارش‌هایی از فعالیت‌های خلافکارانه آنان در نقاط مختلف شهر در دستور کار قرار گرفت.

درحالی‌که تجسس‌های پلیس در این‌باره آغاز شده بود، مأموران هنگام گشت‌زنی به یک خودرو مظنون شده و دستور توقف دادند.

در جریان بازرسی از داخل این خودرو، چهار کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که به شیوه ماهرانه‌ای جاسازی شده بود، به‌دست آمد. یکی از سرنشینان این خودرو زن سنگین‌وزنی به نام هاجر بود که بر اساس اعلام پلیس، گرداننده و سرکرده این باند تهیه و توزیع موادمخدر است.

با دستگیری هاجر و نوچه‌هایش، بازجویی از آنها در دستور کار مأموران قرار گرفت تا اینکه با اعترافات آنها سایر همدستانشان نیز ردیابی و بازداشت شدند.

سرهنگ محمدرضا قدمی فرمانده پلیس قائمشهر در این‌باره گفت: در پی گزارشی مبنی بر اینکه زنی به نام هاجر با تشکیل باندی با چهار عضو اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر در این شهر می‌کند، موضوع در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

سرهنگ قدمی افزود: مأموران با تشکیل تیم‌های عملیاتی موفق شدند در یک اقدام ضربتی سرکرده این باند و سایر همدستان وی به نام‌های «موسی»، «محمد علی» و «داوود» را هنگام حمل و جابه‌جایی موادمخدر با یک خودرو دستگیر کنند.

فرمانده پلیس قائمشهر در ادامه تصریح کرد: در بازرسی از خودروی این افیونی‌ها چهار کیلو تریاک به‌دست آمد.

قدمی در ادامه از دستگیری سه عامل افیونی دیگر در این شهر به نام‌های «اصغر»، «جواد» و «مهدی» خبر داد و گفت: مأموران در پی تحقیقات پلیسی و به‌کارگیری منابع اطلاعاتی موفق شدند اعضای این باند تهیه و توزیع‌کننده مواد مخدر را هنگام حمل و فروش مواد مخدر شناسایی و در اقدامی ضربتی دستگیر کنند.

وی همچنین اظهار کرد: در بازرسی از خانه این باند نیز دو کیلو و ۸۷۹ گرم تریاک کشف شد.

فرمانده پلیس قائمشهر در پایان با اشاره به اینکه سودجویان مواد مخدر همواره با هدف فروپاشی خانواده‌ها و از بین بردن نسل جوان جامعه به دنبال منفعت‌طلبی‌های خود هستند، از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه مسائل ناامنی و عاملان افیونی مراتب را به مرکز پلیس ۱۱۰ اعلام کنند.

همچنین ببینید

atash

آتش سوزی در روستای رکابدارکلای قائم شهر

قائم خبر :مشاهدات آتش نشانان از بررسی محل حادثه ،ساختمانی با سقف حلبی بود که …

یک دیدگاه

  1. سرهنگ واقعا گل کاشتی…..خسته نباشید به شما و کل پرسنل محترم ……..

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *