آموزش وردپرس
zirgozar-eskandarkola

زیرگذرهای نیمه‌کاره قائم‌شهر منتظر تامین اعتبار هستند

 قائم خبر:       مهدی خناری  در رابطه با زیرگذرهای نیمه‌کاره این شهرستان اظهار کرد:

سه زیرگذر در دست ساخت راه و شهرسازی قائم‌شهر منتظر تامین اعتبار برای بهره‌برداری است. وی افزود: کلنگ زیرگذر متانکلا در محور قائم‌شهر سوادکوه که قرار بود برای کاهش تصادفات و بالا بردن سطح ایمنی با عرض شش متر و به طول تقریبی ۴۰ متر و ارتفاع سه متر به ‌وسیله باکس‌های بتنی آماده احداث شود در اسفند ماه سال ۹۱ به زمین خورد.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان قائم‌شهر عنوان کرد: هم‌اکنون پروژه به دلیل وجود تاسیسات زیربنایی نیاز به تامین اعتبار برای تملک اراضی دارد که تاکنون فقط ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشت.

خناری با تاکید بر اینکه زیرگذر آهنگرکلا در محور قائم‌شهر جویبار در سال ۹۲ آغاز و اقدامات مناقصه، قرارداد، تحویل زمین به پیمانکار انجام شد، عنوان کرد: این پروژه تاکنون ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشت.

این مسئول در رابطه با تاخیر پروژه زیرگذر آهنگرکلا در محور قائم‌شهر جویبار خاطرنشان کرد: به دلیل وجود تاسیسات زیربنایی، کم‌کاری دستگاه‌های خدمات‌رسان و همچنین به دلیل کمبود اعتبارات و امکانات در جابه‌جایی با مشکلاتی مواجه هستیم.

رئیس اداره راه و شهرسازی قائم‌شهر در پایان گفت: زیرگذر سوخته‌کلا در سال ۹۲ مطالعاتش انجام شد اما به دلیل وجود برخی مشکلات فنی و نبود اعتبار مورد نیاز اجرایی نشد و امسال طرح مطالعاتی آن در دست انجام است.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *