آموزش وردپرس
sakoo-jooybar

ساخت سکوی تماشاگران استادیوم شهید کریمی جویبار در هاله ای از ابهام

قائم خبر -عباس ناساری : همین چند روز پیش بود که مدیرکل اداره ورزش و جوانان مازندران طی گفتگویی کوتاه ، اما شفاف اظهار داشت برای چمن استادیوم و مقاوم سازی استادیوم شهید وطنی قائمشهر مبلغی بالغ برحدود یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان هزینه کلی برآورد شده است که البته باید گفت دست شما آقای مدیر کل درد نکند.

ولی وقتی که کارشناسان شما درسال گذشته هزینه ای بالغ برحدود ۲۲۰ میلیون تومان برای احداث سکوی تماشاگران ورزشگاه شهید کریمی جویبار برآورد نموده بودند ، پس چگونه است که تاکنون فقط ۲۰ میلیون تومان از رقم کارشناسی شده کارشناسان اداره کل مازندران به پیمانکار پرداخت شده است و از عهده پرداخت مابقی مبلغ برآورد شده که رقم بسیار ناچیزی البته در مقابل یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان اشاره شده بالا می باشد برنیامدند ؟

خوب بگذریم و برویم سراصل مطلب و تیتر خبرسکوی ورزشگاه شهید کریمی جویبار …

عصر روز جمعه ۲۹/۶/۹۲ به هنگام برگزاری دیدار دوتیم فوتبال شهید کریمی جویبار و تیم سورک ساری که در پایان با حساب ۴ برصفر به سود تیم شهید کریمی تیم میزبان به پایان رسیده بود، به بهانه راکد ماندن کار ساخت پروژه سکوهای تماشاگران ورزشگاه شهید کریمی جویبار سراغ ابوالفضل توکلی ( پیمانکار قائمشهری احداث سکوی تماشاگران این شهرستان ) رفتم تا کمی بیشتر از چند و چون وضعیت نابسامان پیشرفت فیزیکی این ورزشگاه مطلع شوم که گویی آقای توکلی پیمانکار پروژه  فوق از خدایش بود تا سر سوال و گله را از بابت راکد ماندن این ورزشگاه مطرح کنم .

از توکلی پرسیدم اگر امکان دارد کمی از وضعیت کار احداث سکوی تماشاگران ورزشگاه شهید کریمی بگوید که وی چنین آغاز کرد که بشرح زیر آنرا با هم می خوانیم :

من ابوالفضل توکلی هستم ( پیمانکار پروژه سکوهای ورزشگاه شهید کریمی جویبار ) . درسال ۱۳۹۱ اداره کل ورزش وجوانان مازندران با برآوردی که توسط کارشناسان خود بعمل آورده بود مبلغی بالغ برحدود ۲۲۰ میلیون تومان را برای تکمیل احداث سکوی تماشاگران این ورزشگاه تصویب کردند و مبلغ ۲۰ میلیون تومان ازمبلغ فوق را به حساب من منظور نمودند .

وی در ادامه اظهارات خود افزود : درسال ۱۳۹۲ برای پیگیری کار ساخت پروژه ورزشگاه شهید کریمی جویبارمبلغی دیگر درحدود ۴۰ میلیون تومان از ۲۲۰ میلیون تومان مصوب شده ، برای ادامه این پروژه در نظر گرفتند که البته تا کنون پرداخت نشده است . حال شما بگوئید آیا با ۲۰ میلیون تومانی که سال گذشته پرداخت کردند ، می شود کار ساخت سکوهای این ورزشگاه را ادامه داد؟

 توکلی پیمانکار پروژه ورزشگاه شهید کریمی جویبار در خاتمه ملتمس گونه خطاب به مسئولان شهری شهرستان جویبار چنین گفت : من ازمسئولان شهری شهرستان ، از امام جمعه محترم ، فرماندار ، شهردار ،اعضای محترم شورای شهر، ریاست ورزش وجوانان جویبار، رئیس هیات فوتبال و تمامی کسانی که به نوعی در سرنوشت شهر دخیل هستند و به ورزش این شهرستان علاقه مندند عاجزانه خواهش میکنم کمی دراین جهت تلاش نمایند تا کاراحداث سکوهای ورزشگاه شهید کریمی جویبار از رکود خارج شود.

وی همچنین درادامه گفته های پایانی خود افزود ، همانطور که همگان مطلع هستند این شهرستان دارای تیم های متعددی در فوتبال لیگ های مختلف کشورمی باشد و هیچ ورزشگاهی همچون ورزشگاه شهید کریمی از این پتانسیل برخوردار نیست و طبعاً این تیم ها می بایستی برای انجام دیدارهای آتی خود در لیگ کشور از این ورزشگاه بهره مند شوند.

قائم خبر: خدا را چه دیدی شاید یکی پیدا شود و پیگیر کار ساخت سکوهای تماشاگرانی که در گرما وسرما جایی جز نشستن روی زمین خشک یا گل آلود را ندارند ، شود . شاید عکسهای پیوست این خبر خود گویای بارزی بر این ادعای بنده حقیر باشد.

ابولفضل توکلی
نمای ورزشگاه شهید کریمی جویبار
آقای پیمانکار به اتفاق حاج حسین عشقی مدیرعامل علاقه مند تیم شهید کریمی جویبار که توانست با کمک اهالی روستای واسوکلا چمنی به این زیبایی که مشاهده می کنید فراهم نماید


وقتی که ورزشگاه فاقد سکو باشد چیزی جز این نمی شود انتظار داشت

 نمای فندانسیون سکوهای ورزشگاه شهید کریمی جویبار که تشنه شارژ مالی مسئولان ذیربط استانی نسبت به تعهدات و مصوب شده می باشد

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۲ دیدگاه

  1. میشه بفرمایید سایت قائم خبر چرا اخبار شهرستانهای دیگه رو منتقل میکنه؟مگه شما دایه بهتر از مادر هستید یا اینکه مشکلات قائمشهر همش حل شده و دیگه سوژه ای در دست نیست؟درسته که جویبار زمانی جزئی از قائمشهر بود و متاسفانه جدا شد.ولی در نهایت جدا شد.اگر ضعفی هست از مدیران خودشونه.همونطور که ضعف قائمشهر از خود ماست.مگه ساری که مثلا مرکز استانه میاد در مورد مسائل قائمشهر مطلب بگذاره یا پیگیر باشه؟آقا به همون قائمشهر توجه کنید بهتره.بی تاثیر نیست.

  2. باؤم باید از شما تشکر کنم اقای ناساری عزیز لطفا عکسی از اقای رمضانی بازیکن تیم شهید کریمی بزاریدز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *