آموزش وردپرس
dozd

سارق کف زن با ۱۰ فقره سرقت در قائم شهر دستگیر شد

قائم خبر: سرهنگ محمد علی طبری در جمع خبرنگاران به این دستگیری اشاره کرد و اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت و کف زنی در مقابل بانک ها در حوزه استحفاظی کلانتری ۱۱ شهرستان قائم شهر موضوع به طور ویژه در دستور کار مأموران انتظامی کلانتری ۱۱ قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر افزود: بر اساس این گزارش، مأموران با تقویت گشت های انتظامی و انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، به فردی که خود را به عنوان هموطن عرب زبان معرفی کره بود و با زبان انگلیسی یا لهجه های مختلف صحبت می کرد مظنون شدند.

وی تصریح کرد: مأموران در ادامه تحقیقات این فرد را تحت تعقیب و مراقبت قرار دادند و وی را حین سرقت از یک شهروند که از بانک خارج شده بود دستگیر کردند.

طبری با بیان اینکه متهم خود را “علی – ط” ۲۵ ساله، اهل و ساکن بروجرد معرفی کرده بود اظهار داشت: وی در تحقیقات پلیس به ۱۰ فقره کف زنی و کلاهبرداری در مقابل بانک ها از شهروندان و مشتریان بانک اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر ادامه داد: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی گردید.

وی در پایان گفت: سارقا با استفاده از غفلت و اعتماد مردم برای قاپیدن اموال آنان اقدام می کنند و پلیس به شهروندان هشدار داد که همواره مراقب باشند تا در دام این افراد شیاد گرفتار نشوند.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *