آموزش وردپرس
dsc_1809-1

ساماندهی دستفروشان یکی از مهمترین اقدامات شهرداری در سال جاری خواهد بود.

 بازدید سرزده شهردار از محل دستفروشان و شنیدن مشکلات دستفروشان سطح شهر

قائم خبر:

شهردار قائم شهر در بازدیدی سرزده از مکان دستفروشان خیابان امام (ره)از نزدیک با آنان صحبت و در جریان مشکلات و تقاضای این عزیزان قرار گرفت.

 مهندس رحیمی در حاشیه این دیدار ضمن تاکید بر رفع مشکلات دستفروشی مضافا” از ساماندهی و یافتن مکان جدید با امکانات بهینه خاطر نشان کرد: ساماندهی دستفروشان یکی از مهمترین اقدامات شهرداری در سالجاری خواهد بود.

وی افزود: پس از بررسی های مختلف درخصوص نحوه ساماندهی دست فروشان شهرداری نسبت به مکان یابی مناسب،آماده سازی و فراهم نمودن زیر ساخت های لازم در مکانی جدید که مورد قبول و توافق طرفین باشد از مهمترین اقدامی خواهد بود که در دست بررسی از سوی عزیزان شورای اسلامی و این شهرداری است.

شهردار قائم شهر اضافه کرد: برنامه ریزیهای لازم برای ساماندهی کلی دست فروشان بر این اساس صورت می گیرد و قطعا ایجاد سد معبر در سطح شهر موجب نارضایتی شهروندان و بروز مشکلات مختلف ترافیکی می شود.

گفتنی است نشست صمیمی در این خصوص فی مابین نمایندگان دستفروشان و با حضور احمدی عضو شورای اسلامی شهر، شهردار، معاون فنی و عمرانی ، معاونت خدمات شهری و کارشناسان شهرداری در دفتر شهردار تشکیل شد.

طرفین پس از بحث و بررسی و تبادل نظر در خصوص تعیین مکان جدید جهت عرضه محصولات دستفروشی موافقت خود را برای بازدید از مکان پیشنهادی اعلام کردند.

_۱۰۳۱۲۴-4

-6

_۱۰۳۳۱۹-5

_۱۰۴۴۲۸-7

DSC_1815-2

DSC_1817-3

 

 

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *