جمعه , ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
شهردار قائمشهر
معین پور

سخنرانی دکتر معین پور در جمع نمازگزاران قائم شهر

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، در روز جمعه مورخ ۱۷ فروردین ماه سال جاری ، دکتر معین پور شهردار قائم شهر در جمع نمازگزاران حضور یافته و به ایراد سخن پرداختند.

شهردار سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه قائم شهر خود را به گزارشی از وضعیت شهرداری، فعالیت های صورت گرفته و برنامه های مورد نظر برای اجرا در آینده، اختصاص داد.

وی سخنان خود را با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد آغاز نمود و از مردم شریف ، اعتماد مسئولین گرامی و امام جمعه محترم شهرمان که این فرصت را در اختیار ایشان قرار دادند، تقدیر و تشکر نمود.

وی ضمن تشکر از حسن اعتماد اعضای شورای دوره پنجم اظهار داشت: شهرداری قائم شهر با حدود ۱۲۵۰ پرسنل در واقع یک بدنه فربه ای دارد که نیاز دارد نیاز به تحرک و چالاکی بیشتری جهت ارائه خدمات بهتر به شهروندان را را دارد، لذا در سال ۹۷ تمام تلاش خودمان را براستراتژی های ماموریت محور و درآمد زائی پیاده خواهیم کرد.

معین پور در ادامه در خصوص حوزه مدیریت شهرداری خاطر نشان کرد: در تقسیمات درون شهری به این نتیجه رسیدیم که مدیریت شهری به تنهایی پاسخگوی همه مشکلات نیست، لذا باید مدیریت را در ظرفیت های پائین تر به اجرا بگذاریم، در سال جدید نه تنها قائم شهر ۲ منطقه ای میشود بلکه به ۲۰ ناحیه تبدیل میشود.
وی در ادامه یکی دیگر از پروژهای مهمی که در این سال استارت خواهد خورد را پروژه زیر گذر شهید مهدوی عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد که این پروژه در مدت چند ماه معظل آتی ترافیکی آن منطقه را برطرف خواهد کرد.

شهردار در خصوص بحث تفریحی و توریستی عنوان داشت: در این زمینه ها نیز  اقداماتی در رودخانه های سیاهرود و تلار انجام خواهد گرفت که تا پایان سال حدود ۴۰ درصد این پروژه قابل اجرا خواهد بود.

وی اظهار داشت : در سال ۹۷ دو تقاطع زیرگذر در منطقه دخانیات و قائم محله احداث خواهیم کرد و سعی ما در سال جاری بر این است که قائم شهر را در حوزه زباله و پسماند پیشرفت بدهیم، تفکیک زباله در مبدا یکی از کارهایی است که ظرف ماه های آینده اتفاق خواهد افتاد.
از دیگر برنامه های سال جاری به ایجاد کارخانه بتن و لوله های مسلح و تاسیس کارگاه تابلوهای شهری اشاره نمودند و در پایان در خصوص کارخانه نساجی خاطر نشان کرد: با ورود سرمایه گذار و دستگاه های مدرن ، امیدواریم بتوانیم آن محیط را به نحو بهتری مدیریت کنیم.

 حضرت آیت الله معلمی نماینده محترم مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه محبوب شهرستان قائم شهر ضمن تشکر از دکتر معین پور فرمودند که ایشان در این مدت نشان دادند صاحب طرح و ابتکار و توفیقات هستند و به امید خدا بتوانند به شهروندان عزیز صادقانه و خالصانه خدمت کنند.

همچنین ببینید

تجلیل از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای

در آیینی با حضور جمعی از مسولان شهرستانی از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 7 =