جمعه , ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

سرانجام حوزه شهری قائمشهر به ۲ منطقه تقسیم شد/ معرفی شهردار منطقه۱

یکی از مسائل و چالش های پیش روی شهرداری قائمشهر طی سالهای اخیر ورود صدها نیروی مازاد و تزریق آن به بدنه شهرداری می باشد که این موضوع با توجه به نبود شغل تعریف شده برای بسیاری از آن ها سبب نارضایتی مردمی از عدم کارایی در شهرداری قائمشهر گردیده بود.

در طول سالیان گذشته ادوار مختلف شورا و شهرداران متعدد خبر از تقسیم شهرداری به ۲ منطقه داده بودند ولیکن اقدام عملی در این خصوص شاهد نبودیم.

بهمن معین پور شهردار قائمشهر با اعلام ۲ منطقه ای شدن شهرداری این شهر از انتصاب دکتر محمودزاده به عنوان شهردار منطقه ۱ قائمشهر خبرداد و گفت:این شهرداری ها با نظارت شهرداری مرکزی به کار خود ادامه می دهند و طی روزهای آینده شهردار منطقه ۲ نیز منصوب می شود

وی با اشاره به لزوم توجه بیشتر به حل مشکلات مردم و تسریع انجام امور و انجام خدماتی در شان مردم قائمشهر تاکید کرد:باید از منابع موجود به بهترین شکل استفاده کرد.

شهردار قائمشهر با تاکید بر اینکه منطقه ای شدن شهرداری گامی اساسی در جهت خدمت رسانی بهتر به مردم می باشد تصریح کرد:با این کار و ایجاد رقابت بین مناطق و همچنین دسترسی راحت تر و نزدیکتر مردم به شهرداری امیدواریم بتوانیم خدمات را به صورت عادلانه و طبق برنامه های پیش بینی شده در این شهر عملیاتی کنیم.

گفتنیست سالها از طرح منطقه ای شدن شهرداری قائمشهر به دلیل جمعیت زیاد شهری و گستردگی آن و همچنین پرسنل زیاد می گذرد و شهرداری و شورای اسلامی شهر قائمشهر در آغازین روزهای بهار ۹۷ اقدام به این کار نموده اند/مازند پلاس

همچنین ببینید

تجلیل از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای

در آیینی با حضور جمعی از مسولان شهرستانی از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 5 =