آموزش وردپرس
park-jangali-telar-6

سرمایه‌گذار موجود، از توانایی سرمایه‌گذاری در پارک جنگلی تلار برخوردار نیست

قائم خبر:به نقل از روابط عمومی فرمانداری قائم‌شهر، مهدی محمدی اظهار داشت: با توجه به بررسی‌های انجام شده به این نتیجه رسیدیم که گروه‌های سرمایه‌گذار موجود، از توانایی سرمایه‌گذاری در پارک جنگلی تلار برخوردار نیستند.

وی افزود: با بررسی‌های لازم، سرمایه‌گذار جدیدی برای پارک جنگلی تلار معرفی می‌شود و با ارائه طرح‌های لازم درصدد هستیم تا در سال‌های آینده بتوانیم پارک جنگلی تلار را به یک مکان تفریحی و توریستی در مازندران تبدیل کنیم.

محمدی، رضایت‌مندی مردم را اصلی ترین سرمایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: خدمت رسانی دولتمردان باید به گونه ای باشد که درپایان سال منویات مقام معظم رهبری محقق و رضایت‌مندی مردم حاصل شود.

فرماندار قائم شهر با بیان اینکه دوراندیشی و بصیرت مقام رهبری جلوتر از تاریخ بود، افزود: رهبری بصیر، دوراندیش و آگاه به مسائل بین الملل در آغاز سال جدید در پیام نوروزی خود افق های آینده را پیش بینی کرده بودند.

وی گفت: گام نخستی که می‌شد در اجرای شعار سال ۹۴ رهبری مورد توجه قرار داد در بحث هسته‌ای بود و آنچه که مهم است، استقامت ایران در راه رسیدن به حق مسلم خود است.

محمدی افزود: تیم مذاکره کننده در حالی توانست عزت و آبروی ستودنی را برای ملت ایران به ارمغان بیاورد که همه قدرت‌های بزرگ دنیا در یک کفه ترازو و ملت ایران در طرف دیگر قرار داشتند.

وی اظهار امیدواری کرد: در تیرماه سال جاری اسناد نهایی به گونه ای تدوین که ملت ایران بار دیگر غرور و سربلندی خود را در دنیا شاهد باشد.

همچنین ببینید

havades

جزئیات مرگ دانشجوی داروسازی در ساری

جزئیات مرگ دانشجوی دارو سازی در بیمارستان امام خمینی (ره) ساری اعلام شد. به گزارش …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *