آموزش وردپرس
dsc_0216-2

سید علی حجازی، هفدهمین شهردار قائم شهر شد

 قائم خبر: در این مراسم که با حضور جمع کثیری از مسئولین استانی و شهرستانی و اصحاب رسانه برگزار شد بر وفاق و همدلی بیشتر بین دستگاههای اجرائی تاکید شد.مهمان ویژه این مراسم مهندس دامادی نماینده محترم مردم ساری در مجلس شورای اسلامی بود که توجه همگان را بخود جلب کرد.

همچنین مهندس عباس صالح زاده مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استانداری مازندران نیز در جلسه امروز حضور داشت.

DSC_0222-3

حضرت آیت الله معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائم شهر :

امام جمعه فرزانه قائم شهر افزود: در انتخاب شهرداران، ائمه جمعه نقشی ندارند ولی هر کسی در هر جایگاهی که قرار دارد ما از وی حمایت می کنیم.

آیت الله معلمی اظهار داشت: در سایه همدلی و تلاش مضاعف است که توسعه شهری نمایان می شود و برای رسیدن به این هدف باید مسئولین ذی ربط تمامی تلاش خود را بکار گیرند.

DSC_0256-5

مهندس نبییان معاونت عمرانی استانداری مازندران

معاون عمرانی استاندار مازندران در این مراسم گفت: تودیع و معارفه رمز زیبایی است و در همه ادارات وجود دارد.

علی نبییان با بیان اینکه شورا باید به شهردار در پیشبرد مدیریت شهری کمک کند افزود: اعضای شورا باید به اتفاق هم تصمیم بگیرند تا گامی بلند برای تحقق اهداف و توسعه مدیریت شهری برداشته شود.

وی افزود: کمبودهایی در قائم شهر وجود دارد اما در تلاش هستیم با توجه به موقعیت این شهرستان بعنوان کوریدور و مسیر ترانزیتی پروژه ها در اسرع وقت پیگیری شود.

DSC_0248-4

دکتر سید هادی حسینی نماینده مردم قائم شهر ،سوادکوه ،جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی:

حسینی نماینده مردم در مجلس در ادامه این مراسم گفت: آنچه که در قائم شهر اتفاق می افتد وفاق بین مسئولین است که تاکنون مشکلات شهری را با همت یکدیگر برطرف کرده اند.

وی اظهار داشت: زباله و وجود رودخانه در همه جای جهان یک فرصت است اما در شهرستان بدلیل کم توجهی به تهدید تبدیل شده است و باید راهکاری برای استفاده بهینه از آنها پیدا کرد.

DSC_0236-4

مهندس محمدی فرماندار قائم شهر :

در ادامه فرماندار قائم شهر گفت: از وفاقی که در بین اعضای شورا در انتخاب شهردار وجود داشت تشکر می کنم و امیدوارم این همدلی همچنان ادامه داشته باشد.

مهدی محمدی با بیان اینکه اعتبارات پروژه های شهر قائم شهر، باید افزایش یابد خاطر نشان کرد: پروژه های عمرانی قائم شهر متعلق به تمام مردم ایران است و امیدواریم اعتبارات استانی و کشوری به شهرستان قائم شهر اختصاص یابد.

DSC_0293-6

مهندس سید علی حجازی شهردار قائم شهر :

سید علی حجازی، بعد از دریافت حکم؛ پشت تریبون قرار گرفت و ضمن تقدیر و تشکر از فرماندار، نمایندگان مردم در مجلس، امام جمعه و سایر مسئولین گفت: از ماه آبان سال جاری، که بعنوان سرپرست شهرداری معرفی شدم خود را یک قائم شهری می دانم.

وی افزود: با وجود اینکه در ساری سکونت دارم اعتقاد دارم مردم قائم شهر، مردمانی فهیم هستند و در پیشبرد توسعه شهری با توجه به درآمد اندک شهرداری، همکاری خوبی دارند.

شهردار قائم شهر اظهار امیدواری کرد: شهرداری قائم شهر در بین شهرداری های استان بیشترین فرزند شهدا را بعنوان پرسنل دارد که شبانه روز با تلاش و دلسوزی مضاعف مشغول فعالیت هستند.

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

۳ دیدگاه

  1. منابع طبیعی و خدادادی موهبتی است که دولتها و ملتها آرزوی بهره مندی ازآن را دارند و تنها کاری که مدیران باید انجام دهند این است که آنها را در جای درست و به شیوه ای صحیح هدایت نمایند و به اهداف مدنظر نایل آیند که متاسفانه این کار گویی در مازندران به یک آرزوی دست نیافتنی تبدیل شده است
    وجود منابع آبی ناشی از بارندگی در اکثر فصول سال، منابع زراعی و زمینهای بسیار حاصلخیز، جنگلهای انبوه، تفرجگاه ها و اماکن توریستی و بکر در جای جای استان، امکان ترانزیت کالا به دیگر استانها از طریق حمل و نقا جاده ای و ریلی و نیز به کشورهای آسیای میانه از طریق حمل و نقل دریایی و هزاران هزار از این دست…!!!
    و چقدر دردناک است که می بینیم کشورهایی به اندازه مازندران خودمان هستند با این تفاوت که در فقر منابع بسر می برند لیکن با فکر و تدبیر مدیرانشان است که حائز رتبه سوم اقتصاد دنیا می باشند .
    برای آقای حجازی آرزوی موفقیت می کنم و امیدورام که تخصص و تعهد را به کار بندند و منابعی را که خداوند به رایگان در این سرزمین به ودیعه گذاشته است هوشمندانه مدیریت نمایند و گمان میکنم این درخواست طلب گزافی نباشد

  2. ما ایرانیها خوش استقبال و بد بدرقه هستیم خوبه که روزی به یاد بیاریم که برای استقبال از مهندس حسینی چه استقبالی کردیم اما حق همه قائمشهریهاست که بدونن عملکرد شهردار قبلی چی بود و چه کارهای مهمی انجام داد و چرا عوض شد؟ اگه خوب نبود و نتونست چرا اوردین و اگه خوب بود چرا عوض شد تازه در مورد سوابق شهردار جدید هم چیزی بننویسید بهتره چقدر تبلیغات تو شهر می زنن و پول بیت امال حیف میل می کند برای پیام تبریک….

  3. سلام آقای حجازی در ساری چه کار مثبتی انجام داد که الان شد شهردار قائم شهر…بروید از خود ساروی ها سوال بفرمایید که ایشان چکار کرد همین وبس … متاسفیم برای شورای شهر قائم شهر با این انتخابشان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *