آموزش وردپرس
salimi-bagheri

سیلی و لب پاره، نتیجه‌ی عیادت سلیمی از باقری!

عیادت سه ملی پوش وزنه‌برداری از کوروش باقری با حاشیه‌ای همراه بود.

 به گزارش قائم خبر، بهداد سلیمی، نواب نصیر شلال و سعید محمدپور، ظهر امروز (پنجشنبه) برای عیادت کوروش باقری به بیمارستان “پیامبر” تهران رفتند اما پس از این عیادت و هنگام ترک بیمارستان، اتفاق عجیبی رخ داد.

 وقتی سلیمی در حال ترک بیمارستان بود یک مربی، به سمت سلیمی حمله ور شد و به صورت وی سیلی زد که منجر به پاره شدن لب قوی‌ترین مرد جهان شد. البته سلیمی با رفتاری پهلوانانه از درگیری اجتناب و بیمارستان را ترک کرد.

 قهرمان ورزش ایران هیچ گاه تصور این را نمی کرد که نتیجه‌ی عیادت از سرمربی تیم ملی وزنه برداری یک سیلی و لبی پاره برای او باشد!

 سعید محمدپور، وزنه‌بردار المپیکی ایران که همراه بهداد سلیمی بود، با تایید حمله به بهداد سلیمی در بیمارستان “پیامبران” به خبرنگار ایسنا گفت: داخل بیمارستان یکی از مربیان خرم آباد جلوی بهداد سلیمی را گرفت و گفت “تا دیروز علیه کورش باقری مصاحبه می‌کردی و الان رفیقش شدی” و پس از آن به او حمله ور شد که بهداد سلیمی با منش پهلوانی خود هیچ برخوردی با او نکرد و حتی هیچ حرفی هم به او نزد که این نشان دهنده شخصیت بزرگ سلیمی است و خود من واقعا از این کار بهداد سلیمی خوشحال شدم.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۲ دیدگاه

  1. مردک خرر آبادی.بتمرگ سر جات کمونیست.دست نجسش رو به صورت همشهری ما زد؟ای کجایی رضاشاه.کجایی.پهلوانی یعنی چی؟؟گر دست فتاده ای بگیری مردی یعنی چی؟؟دیروز جفتشون سر حال بودن با این تفاوت زور تصمیم گیری دست باقری بود و ناجوانمردانه و بخاطر عقده های شخصیش حاضر بود و هست زندگی ورزشی چند نفر رو نابود کنه.حالا که امروز زمین گیر شده(ما هیچوقت آرزوی مرگ هیچکس رو نداریم حتی دشمنمون) و از گردونه رقابت زور و زورگویی و از طرف دیگه حق و حق طلبی خارج شده حالا حق و حق طلبی رفته دلجویی و عیادت ،این دستمزدشه؟حاک تو سر بی لیاقتتون کنن.

  2. درود بر بهداد سلیمی عزیز .درود بر این پهلوان جهان.حقا که پهلوونی .به عنوان یه قائمشهری این حرکت زشت رو محکوم میکنم.به امید بازشگت بهداد به تیم ملی و کوتاه شده دست بعضیها از تیم ملی……………………

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *