آموزش وردپرس

شبیهخون پلیس به مخفیگاه ۸۰ زن و مرد در قائمشهر

 قائم خبر :  شبیخون پلیس قائمشهر ۸۰ زن و مرد تبهکار را در مخفیگاه‌هایشان زمینگیر کرد.

۱۵ اکیپ عملیاتی پلیس از ساعت ۲۰ شامگاه ۱۸خرداد ماه سال‌جاری به مدت ۲۴ ساعت در این اقدام گسترده شرکت داشتند. به گفته سرهنگ «قدمی» رئیس پلیس قائمشهر در میان بازداشت‌شدگان ۴زن و ۷۶ مرد وجود دارند. وی ادامه داد: برای اجرایی کردن این عملیات ماه‌ها کار اطلاعاتی شناسایی صورت گرفته بود و پلیس به‌صورت همزمان در چند نقطه از مناطق آلوده شهر، پاتوق‌های خلافکاران را به محاصره خود در آورد.

بر اساس اظهارات این مقام ارشد پلیس قائمشهر، در میان بازداشت شدگان ۲۱دزد سابقه‌دار بودند که با تشکیل پرونده به دادسرا معرفی شدند.

وی همچنین از بازداشت ۵۶ معتاد، ۱۰ مزاحم نوامیس و بازداشت دو باند تهیه و توزیع مواد مخدر خبر داده و گفت: در بازرسی از مخفیگاه این تبهکاران مقادیر زیادی لوازم خانگی، لوازم سرقت شده از داخل خودرو، لوازم کشاورزی مسروقه، کابل و سیم برق و لوازم مورد استفاده در سرقت‌ها کشف شد.

 

همچنین ببینید

atash

آتش سوزی در روستای رکابدارکلای قائم شهر

قائم خبر :مشاهدات آتش نشانان از بررسی محل حادثه ،ساختمانی با سقف حلبی بود که …

۳ دیدگاه

  1. پلیس امنیت مردم شهر……

  2. اینها که سابقه دار هستند میروند زندان مدتی استراحت و دوباره شروع به دزد ی و زور گیری و مواد فروختن میپردازند

  3. باید پلیس به مردم جرات اقرار رو بده.
    عده ای از مردم اشخاص فاسد رو میشناسن اما چون پلیس پیگیری نمی کنه و برای اینکه برای خانوا دشون ایجاد دردسر نشه نیگن که کی کجا داره چی کار میکنه ؟
    به نظر من اول باید فرهنگ و امنیت به جامعه پلیس دوباره برگرده و از مفسیدین نترسیم.
    آیا ما از عربستانی ها کمتریم که کوچکترین جرم بدون گذشت مجازات میشن . اصلا ترس از وجود خلافکارها رفته روز بروز دارن گردن کلفت تر میشن . بلا به دور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *