آموزش وردپرس
farmandar

شعبه ویژه رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی در قائمشهر تشکیل شد

فرماندار شهرستان قائمشهر گفت: شعبه ویژه رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی در این شهرستان تشکیل شد تا از هرگونه تخطی در این خصوص جلوگیری شود

قائم خبر:مهدی محمدی عصر روز یکشنبه در جمع دست اندرکاران انتخابات قائمشهر افزود : برای این منظور با همکاری دستگاه های قضائی قائمشهر این شعبه برای بررسی روند تخلفات انتخابات آتی تشکیل شده است .

وی ادامه داد: در این شعبه پرونده تخلف و جرائم انتخاباتی افراد بدون هیچ چشم پوشی بررسی و برخورد لازم قضائی صورت می گیرد .

فرماندار قائمشهر از مدیران دستگاه های اجرایی بعنوان دست اندرکاران امر برگزاری انتخابات نام برد که می بایست براساس قانون از تبلیغات به نفع و یا به ضرر کاندیداها خودداری بکنند .

وی امکانات دستگاه های اجرایی را جز اموال دولتی و عمومی برشمرد که نباید برای تبلیغات نامزدی استفاد شود و گفت که در صورت انجام چنین تخلفی با فرد خاطی بدون چشم پوشی قاطعانه برخورد می شود .

محمدی از مدیران دستگاه های اجرایی خواست تا با حفظ اموال دولتی که در اختیارشان قرار دارد مراقبت لازم برای جلوگیری از سوء استفاه از این اموال را انجام دهند.

وی سوء استفاده از اموال دولتی را زمینه ساز سلب اعتماد و بدبینی مردم نسبت به کارگزاران دولت برشمرد و ادامه داد :سلب اعتماد مردم از دولت خطر جدی است که می بایست به آن توجه شود .

به گفته فرماندار قائمشهر انتخابات آتی ازمون بزرگی است که مردم با رای مستقیم و مخفی در ساختن سرنوشت و آینده کشورشان سهیم می شوند .

وی از دست اندرکاران امر انتخابات خواست تا در باشکوه برگزار شدن انتخابات آتی تلاش بکنند

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *