آموزش وردپرس
IMG_1326

شهرداری دنبال آبادگری یا ویرانگری قائمشهر است؟!

شهرداری قائم شهر در ۳ ماه اخیر تنها پروژه ها را آغاز می کند و در میانه کار و بعد از خرابی مسیر طرح را به بهانه نداشتن بودجه رها می کند.

شهرداری قائم شهر در سه ماه اخیر در خیابان ها و کوچه های شهر تنها پروژه های کوچک و بزرگی را آغاز میکند و در میانه پروژه به بهانه نداشتن بودجه رها میکند.

در تصاویر زیر نمونه هایی از مسیرها و پروژه های ناتمام شهرداری را میبینید که بعضی از آنها نیز بیش از سه ماه است که چهره شهر را خراب کرده و به جای آباد شدن فضای شهری به ویرانگری رفته است.

شهرداری پروژه ها را برای آسودگی شهروندان شروع کرد اما نه تنها شهروندان مشکلاتشان حل نشد بلکه بر مشکلاتشان افزوده شد و رفت و آمد را برای شهروندان سخت کرد.

از سمتی شهرداری دلیل عدم اتمام این پروژه ها را نداشتن بودجه بیان میکند ولی همچنان در شهر مشاهده مکنیم شهرداری به دنبال شروع پروژه جدید می باشد که باز هم نیمه تمام خواهد ماند.

شهروندان قائمشهری تا کی باید این مشکلات را تحمل کنند که خیابان ها و کوچه های شهرشان آسفالتی مناسب نداشته باشد و پروژه ها برای اتمام سالیان سال طول بکشد.

 

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۵ دیدگاه

 1. سلام …من این جمله را تا به حال چندین بار گفتم ….این حجازی مغضوب علیهم هست ….اینو از ساری انداختن بیرون شورای شهر نادانمان اینو آورد برای شهرمان …هیچ گونه کارنامه مثبتی ندارند….من یکی از مدیران استان هستم در ساری مشغول به کارم …. تا ایشون سرکار هست شهرما با سرعت نور دارد سقوط میکنه ….خدا لعنتش کنه…

 2. این شهردار جز هدر دادن بیت المال کار دیگری انجام نداده. پس رضایت مردم چه میشود؟؟؟؟

 3. من کاری با شخص شهردار ندارم چون شخصا از ایشون و سطح توانایی هاش اطلاعی ندارم…
  ولی اینطور آسفالت ها و چاله چوله ها (که مشخصه زمان زیاد هم به همین نحو باقی مونده) زیبنده چهره ی شهری با حدود ۹۰ سال قدمت نیست…

 4. مدیر سایت وزین قائم خبر
  با سلام
  آقای مهندس حجازی
  الان دیگه به هیچ وجه دنبال آبادانی نیست
  میدونید دنبال چیه :
  ۱- رفع مشکل بازنشستگی و ماندنش در سمت شهردار که برای این امر دست به هرگونه اقدامی میزنه بجز انجام شرح وظیفش مطلب روشنه که ….. .
  ۲- جابجایی مدیران کارکشته و توانمند در شهرداری با افرادی که فقط و فقط با حجازی همسو باشند و به فکر آینده شهر نباشند
  شاید با دیدن این پیام ما آقای حجازی و شورای شهر و مسیولین شهرداری و حراست مجموعه ( حسن سعادتی ) از خواب ناز بیدار شوند و به فکر آبادانی شهر باشند که مهمان در راه است .
  در ضمن اینهمه دویدید تا الغدیر اقتتاح بشه تا بتونید حکم بازنشستگی رو ملغا کنید دیدید که چه بلایی با هدر رفت سرمایه مردم سر پروژه اومده
  آقا این دنیا مزرعه آخرت است ها .
  خدانگهدار

 5. شهروند قائمشهری

  مقصر اعضای شورای شهر هستند که جرات استیضاح شهردار را ندارند و مردمی که به این افراد شورا رای دادند هم مقصر هستند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *