آموزش وردپرس
shora

شهردار جدید قائمشهر هفته آینده معرفی می شود

به گزارش قائم خبر به نقل از ایرنا ، مهدی ابراهیمی روز سه شنبه در نشست رسمی شورای اسلامی شهر قائمشهر افزود: برای انتخاب یک شهردار خوب باید به شاخص های تعیین شده قانونی و همچنین معیارهای مورد نظر اعضای شورای شهر توجه شود.

 وی با تأکید بر اینکه شهردار قائمشهر بدور از جناح بندی سیاسی انتخاب خواهد شد گفت: به دور از مسائل حاشیه ای فردی مقتدر ، باثبات و قانونگرا برای احراز این سمت مدنظر است.

 رییس شورای شهر قائمشهر افزود : شهرداری نخستین نهاد مردمی است که خدمات ارائه می دهد بنابراین ابتدا باید احساس امنیت در این نهاد ایجاد شود تا حس و آرامش روانی را به شهروندان عرضه کنیم.

 به گفته ابراهیمی ، شهردار جدید قائمشهر از بین چهار گزینه انتخاب خواهد شد .

 در نشست رسمی شورای اسلامی شهر قائمشهر بعد از رای گیری ، تعداد گزینه های پیشنهادی پست شهردار قائمشهر از هشت به چهار نفر تقلیل یافت.

 هم اکنون شهرداری قائمشهر به سرپرستی سید جعفر موسوی اداره می شود.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۹ دیدگاه

 1. بسیار عالی و خسته نباشید ولی شورای محترم بفرماید چرا گزینه های غیر قائمشهری را انتخاب کرده ؟ واقعا جای تعجب هست .

 2. کسی میتواند شهردار این شهر بشود که دارای خلق و خوی شایسته برنامه محور و دارای روابط عمومی قوی با سایر دستگاهها باشد البته اشنایی کامل با شهر قائمشهر در الویت اول است.
  __________________________
  مدیر: قطعاً آدم های زیادی با این خصوصیات و ویژگی ها بهتر وجود دارد.قائمشهر برای پیشرفت نیاز به مدیر نقد پذیر باشد و در کنار خود از ایده های دیگران برای زیبا سازی استفاده کند

 3. باید از آقای معین پور حمایت بشه
  _____________________________
  مدیر: نام مهم نیست،مهم آن است برای پیشرفت این شهر برنامه و پشتکار داشته باشد

 4. نیازی شهردار باسابقه ۲۱ساله پست شهردار شهرهای مختلف و عضو علی البدل شورای قائمشهر بهترین گزینه برای شهرداری قائمشهر میباشدعزیزان شورایی یار درخانه است گرد جهان میگردید!

 5. کسب اعتماد شهر وندان محترم قائمشهر با توجه به اتفاقات گذشته فقط با صداقت و خوشرویی و داشتن برنامه های منظم و حفظ وجایگاه شورای اسلامی و تکریم مراجعه کنندگان به شهرداری میسر است.

 6. آقای علیپور به چند نفر از اعضای شورای شهر فشار فراوانی آورد تا گزینه مورد نظرش را به کرسی بنشاند و لی عزم و اراده شورا نشان داد که کاملا برنامه محور و به دنبال فردی مناسب و دون حاشیه برای شهرداری هست . متشکریم اعضای شورای اسلامی .

 7. اعضای محترم شورای شهر قائمشهر فقط قائمشهری انتخاب کنید خوش رفتار و خوش خلق با روابط عمومی بالا مردم همین را میخواهند

 8. آقایان شورای شهر به مردم قائمشهر توضیح دهند چطور و چگونه و با سفارش چه کسانی شهردار فعلی بابل را برای قائمشهر انتخاب کرده اند ؟ همشهریان هیچ موقعیتی را در بابل نتوانستند بدست بیاورند
  مگر فراموش کرده اید وقتی مهندس بهمن نوری جانباز انقلاب فرماندار بابل شد اعتراض نمودند که ما فرماندار قائمشهری نمیخواهیم حالاشما دو دستی شهر را به بابلی ها بسپارید از هفته بعد تعدا د شاغلین بابلی در شهرداری قائمشهر را آمار بگیرید .
  عضو محترم شورای شهر قائمشهر به هوش باش

 9. فرهاد عسگری ( شهردار فعلی بابل ) ،
  بهمن معین پور ( رئیس سازمان نظام مهندسی قائم شهر ) ،
  بخشی ( کارمند شهرداری نواحی تهران )
  وسید جعفر حسینی ( شهردار بندر گز و معاون سابق شهردرای قائم شهر )
  ، چهار گزینه ای هستند که در روزهای آینده از بین آنان یک نفر سکان شهرداری قائم شهر را بدست خواهد گرفت .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *