آموزش وردپرس
12

شهردار قائمشهر عوض شد

 قائم خبر : فرماندار قائمشهر از انتخاب سید علی حجازی به عنوان شهردار جدید قائمشهر خبر داد.

مهدی محمدی  با تایید انتخاب سید علی حجازی به عنوان شهردار جدید قائمشهر اظهار داشت: در جلسه عصر امروز شورای شهر قائمشهر درباره استیضاح شهردار قائمشهر، حجازی با ۹ رای موافق و دو رای مخالف به عنوان شهردار قائمشهر انتخاب شد.

حجازی شهردار سابق ساری و رئیس سازمان همیاری‎ شهرداری‎های مازندران بوده است.

 منبع :  فارس

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۸ دیدگاه

 1. ۱- حجازی دوباره به قدرت برگشت یعنی اثبات درایت و شایستگی به برخی از همشهریانش که بیرحمانه او را کنار زدن
  ۲- حسینی با تمام جست و خیزهایش از شهرداری رفت. او قدر لحظات را ندانست و جایگاهی که دوازده سال برایش حسرت می کشید را به راحتی از دست داد.
  حسینی برای مدیریت شهرداری به شهرداری نرفت بلکه برای اثبات خویش به شهردار قبل از خودش بیشترین فشار هارا آورد تا رقیبان نامداری همچون دکتر بخشی ( شهردار فعلی جویبار ) و دکتر معین پور (رییس نظام مهندسی قائمشهر ) را کنا بگذارد.
  آمدن حجازی ورفتن جسینی فقط یک معنی دارد . شورای شهر قائمشهر که در یکسال گذشته از عدم انسجام درونی و چند مدیریتی نتیجه مثبتی برای شهر نگرفت و شهردار منتخبش را هریک به سویی میکشیدند . حالا با این انتخاب میدان و میدانداری را به حجازی سپرده اند .
  آقای حجازی این گوی و این میدان .
  آیا شهرداری قائمشهر سکوی پرتاب جدید حجازی خواهد شد؟

 2. کباب خوری رستوران ماز فقط یکسال اعتبار داشت چون همه بستگانشان را در شهرداری استخدام کردند یه عده دیگه هم مجوز ها و تراکم ها را گرفتند . .

 3. بی کفایت ترین دوره شورای شهر همین دوره هست هرکسی فکر منفعت خودش یکی فکر کارگر از شهرداری ببره به هتلش یکی دیگه فکر اطرافیانش رو بیاره شهرداری یکی فقط دم از کارگر میزنه یکی فکر تبلیغات سالنش هست خدا به مردم رحم کنه؟ جالب اینه که ۵ نفر از شورا بیانه از جمایت از شهردار دادن بعدش شهردار با ۹ رای از ۱۱ رای استیضاح شد و عزل شد.عجب شورایی این شورای شهر قائم شهر. باید تو رکورد گینس این شورا رو ثبت کرد.

 4. سعید میرزایی، فریبرز فتحی، علی غفوری، نصرت ا… دریا بیگی و احمدی گرجی پنج تن از اعضای شورای اسلامی شهر قائم شهر طی بیانیه ای حمایت خود را نسبت به عملکرد شهردار اعلام کردنند

 5. رسول زابلی09198194113

  بسمه تعالی
  سلام شهردار محترم
  من در زادگاهم که همان قائم شهر است زندگی نمی کنم ولی ماهی چند بار به خانواده سر میزنم و در شهر حضور دارم
  انتظار مردم از مسئولان کار همراه با دقت و کار شناسی دقیق وبرابر روش های نوین روز دنیاست شهردار باید زود تر ازهمه در سطح شهر باشد و دیر تراز همه پرسنل به منزل برودشهردار باید اول شهروند باشد و حقوق شهروندی را جدی بگیردشهردار باید به رای اعتماد غیر مستقیم مردم به او احساس مسئولیت کند شهردار باید روزی یک صفحه قران بخواند و خود را در برابر خداوند مسئول بداند که برای خلق او در مقام یک مسئول چه کردم شهردار باید خوب گوش خوب نگاه کند خوب عمل کند خوب بخواهد خوب عدالت کندخوب پاسخ دهد ……من در پی توبیخ وزیر سوال بردن شهردارسابق نیستم….هر چند عملکردایشان نیز قابل بحث است……یادش بخیر شهردار ی که فریاد زد من دمار از روزگار مسئول خدمات شهری در میاورم اگر بر کار پیمانکار جمع آوری زباله دقت نکند و خوب منطقه را بازرسی نکند …..شما ساعت ۸ صبح میتوانید یک وانت از زباله هایی که از خودرو جمع اوری زباله هادر خیابان پخش شده تکمیل کنید….شما میتوانید از کوچه های شهر بوی عطر زباله ها را درساعت ۸ صبح حس کنید شما میتوانید معابر پر اب وکیفیت اسفالت و لکه گیری غیر اصولی را به ریس عمران ونوسازی تبریک بگویید…یادش بخیر شهرداری که ابرویش را برای ساماندهی و معبرگشایی و تعریض خیابانها به خطر انداخت…و در دل همه اخذ دستورات قضایی می رفت…یادشهرداری بخیر که خودش چکمه می پوشید و رفع ابگرفتگی شهر را مدیریت می نمود….مردم بیاد اینچنین مقام خدوم درحیات او وبه یاد او گریه میکنند….چنین شهردارم ارزوست …با ارزوی توفیقات برای جناب حجازی….غفرالله ولنا ولکم….رسول زابلی۳ابان۹۳

 6. آقای حسینی که فامیل بیکار دیگه نداشت پس باید عوض میشد . حالا آقای حجازی که توی ساری هیچ … نکرد حالا توی قائمشهر می خواهد چه کاری کنه

 7. یکی از انتقداتی که شهروندان عزیزقائمشهری نسبت به انتصاب آقای حجازی بعنوان شهردارمطرح میکنند،موضوع کهنسالی وبازنشسته بودن ایشان است.بله ،درست است که ایشان پس از۳۷سال کاردرشهرداری ساری بازنشسته شده ولی اگرواقعا دارای قابلیت وخلاقیت ویژه ای باشد،نفس عمل بکارگیری ایشان هیچ مشکلی ندارد،اما چیزی که از نگاه شورا وشهروندان محترم مغفول مانده ،این است که جناب آقای حجازی بدنبال شکایت بازرسی کل کشورواحاکم صادره ازسوی دادگاه تخلفات اداری وزارت کشور(( محکوم به بازنشستگی اجباری باتنزل ۲درجه شغلی شدند))وسازمان بازنشستگی کشوری هم این حکم را اجراکرد.
  حال باتوجه به مراتب فوق الذکر
  آیا این اقدام شورای شهر قائمشهر که احتمالابا لابی گری فرماندارقائمشهر(بچه محل آقای حجازی)صورت گرفته توهین به شعورسیاسی مردم قائمشهرنیست؟؟!
  درکجای دنیا به یک محکوم علیه ، پاداش وپست ومقام میدهند؟

 8. من کارمندم درساری ، آقای حجازی ساری را به ….کشید نمی دونم چرا ایشون را دوباره انتخاب کردند برای قائم شهر …خود ساروی ها هم از عمل انگشت به دهان موندندکه این چه حرکتی بود که تو قائم شهر انجام شد شما برید سطح شهر ساری از مردم بپرسید حجازی برای ساری چه خدماتی کرد ببینید چه .. هایی نثار این مرد می کنند . ولی حالا اسم آقای عبوری را بیارید ببینید چقدر دعایش می کنند …واقعا برای شورای شهر متاسفم با این انتخابشان…..مگر آدم قحطی بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *