آموزش وردپرس
shahid-karimi

شهید کریمی در بالای جدول آماده پرواز به لیگ کشور

قائم خبر- عباس ناساری : شاگردان ابراهیم مرادی سرمربی قائمشهری تیم شهید کریمی ، درلیگ برتر باشگاه های مازندران حرف اول را برای برای صعود به لیگ باشگاه های کشور می زنند.

یاران تیم شهید کریمی جویبار عصر دیروز جمعه ۹۲/۷/۲۶ در ورزشگاه واسوکلای جویبار برابر تیم یکدست ودونده شهدای بابلسر صف آرائی کردند و با کاشتن گل های رنگارنگ درون دروازه تیم میهمان ، با نتیجه ۵ برصفر، موقعیت خود را درصدر جدول همچنان حفظ کردند تا شانس اول صعود به لیگ باشگاههای کشور دراختیار داشته باشند و ازطرفی شکست ۵ بر۴ خود مقابل شهدای بابلسر که در فصل پیش متحمل شده بودند را جبران کنند .

یکی ازنکات مهم این دیدار، پایداری و استقامت یاران تیم شهدای بابلسر بود که با توجه به پذیرفتن ۵ گل هرگز روحیه خود را نباختند وهمچنان تا دقایق پایانی بازی ، باتمام قدرت سعی در جبران گلهای خورده بودند .

حسین نبوی که دراین دیدار چهره برتر میدان بود توانست به تنهائی با کمک یارانش ۳ گل به تیم حریف تحمیل کند تا دراین دیدار هتریک کرده باشد .

شاگردان ابراهیم مرادی با کسب این پیروزی ۴۵ امتیازی شدند و در بالای جدول خود را برای پرواز به لیگ باشگاههای کشور آماده می کنند.

قابل ذکر است در دیدار دو تیم دریای بابل و خزرمحمودآباد اتفاق ناگواری برای بازیکن جوان دریای بابل روی داد. در این که در نهایت با نتیجه ۳ بر ۲ به سود دریا به پایان رسید. ایمان عزیزنیا پس از به ثمر رسیدن گل دوم دریا به یک باره بر روی زمین افتاد و تلاش کادر پزشکی حاضر در ورزشگاه هم نتوانست جان این جوان را نجات دهد.

دیدار طپش و پدیده ساری هم به دلایل نامعلوم برگزار نشد.

نتایج کامل بازیها:

وحدت فریدونکنار ۲ شهدا سورک ۳

شهیدکریمی جویبار ۵ شهدا بابلسر ۰

مقاومت جویبار ۲ شهدا سلمانشهر ۰

طپش قائمشهر پدیده ساری (لغو شد)

جدول رقابتها:

شهیدکریمی جویبار: ۴۵

دریای بابل: ۴۳

وحدت فریدونکنار:۳۷

طپش قائمشهر : ۳۷ (یک بازی کمتر)

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. أقای ناساری تشکرلطفا از بازیکنان شهید کریمی بیشتر عکس و مطلب بزارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *