آموزش وردپرس
shora

شورای شهر برای ایجاد فضاهای ورزشی قائمشهر اعلام آمادگی کرد

قائم خبر :ˈ بهنام طیبیˈ روز یکشنبه در شورای ورزش و جوانان و ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان قائمشهر ، اعلام کرد:شورای اسلامی بعنوان نهادی برخاسته از متن جامعه نسبت به شناسایی کمبود های مناطق مختلف اقدام می کندو با مصوبه شورا طرحها برای رفع مشکلات اجرایی می شود.

وی با اشاره به اینکه فراهم کردن امکانات رفاهی و خدماتی برای شهروندان وظیفه شهرداری و شورای اسلامی شهر بعنوان مجموعه مدیریت امور شهری است ، اظهار داشت: ورزشکاران قائمشهر مدال آوران مطرح در مازندران و کشور به شمار می روند .

نایب رییس شورای اسلامی شهر قائمشهر ادامه داد :ظرفیتهای بالای ورزشکاران مدال آور قائمشهر در پس کمبود امکانات و فضای ورزشی مخفی مانده است و آنچه دیده می شود تنها مدال های با ارزش المپیکی و جهانی ورزشکاران قائمشهری است .

وی گفت: کسب مدال های المپیکی حاصل سالها تلاش ورزشکاران درفضاهای اندک و محدود قائمشهر است .

طیبی ادامه داد: بهمین منظورشورای اسلامی شهر قائمشهربرای کمک به تامین فضای ورزشی این شهر وارد عمل می شود .

 وی تخصیص پنج میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال برای ساخت استخر منطقه آبندانسر ،یک میلیاردریال برای ترمیم پیست دو ومیدانی ورزشگاه وطنی و ۵۰۰میلیون ریال برای نصب حلقه بستکبال در مدارس قائمشهر را از جمله اقدامات شورای اسلامی شهر قائمشهر با تخصیص اعتبار شهری برای این منظور است .

فرماندار شهرستان قائمشهرنیز دراین جلسه گفت: جلسات شورای ورزش و ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان با حضور جمعی از جوانان برگزار خواهدشد.

ˈمهدی محمدیˈ پیشنهاد حضور جوانان در جلسات این شورا را بمنظور بهره گیری از نظرات ملموس و واقعی قشر جوان جامعه دانست.

شهرستان قائمشهر با بیش از ۴۰۰هزار نفر جمعیت است که بیش از ۱۲ هزار شهروند قائمشهری جز ورزشکاران سازمان یافته هستند.

همچنین ببینید

nassaji-mes (7)

حضور۵۰۰۰نفری هوادارن نساجی به نشانه اعتراض به رای کمیته انضباطی در وطنی

 قائم خبر: تمرین بعد از ظهر امروز نساجی مازندران در استادیوم شهید وطنی قائمشهر حال …

۲ دیدگاه

  1. آقای طیبی اگر بتوانید زمینی برای فوتبال بچه حتی در حد زمینی که بچه مدرسه ای ها بتوانند گل کوچک در آن بازی کنند در هر محله ای خریداری نمایید بزرگترین خدمت را به ساکنین قائم شهر کردید

  2. آقای طیبی مثل اینکه شهرداری رو با تربیت بدنی اشتباه گرفتی؟!! عزیزم فکری بحال رفت و روب شهر کن ما از بوی گند زباله مریض شدیم ؟!!توی این ۱سالی کهتشریف آوردید نه کاری کردی و نه پروزه های نیمه کاره شورای قبلی رو ادامه دادید؟؟؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *