آموزش وردپرس
nassaji

شکست سنگین نساجی در روز بد خط دفاعی

سعید ابرهیم پور با بوسیدن زمین و گریه قصد خداحافظی از نساجی را داشت که با ممانعت میثم خداشناس همراه شد. در این لحظه کل تماشاگران فهیم سکوی سیمانی با توجه به خوردن ۴ گل ایستاده یکصدا شعر سعید عابدزاده را سر دادند تا به دروازه بان خود بگویند که همه چیز را می بینند.

قائم خبر:

نساجی در خانه برابر صنعت نفت آبادان با نتیجه ۴ بر ۱ شکست خورد. به گزارش نساجی اسپرت این دیدار که در حضور بیش از ده هزار نفر از علاقه مندان فوتبال مازندران برگزار شد با سه گل محمد شادکام و میلاد جهانی در برابر تک گل حمید کاظمی(از روی نقطه پنالتی) برای نساجی به پایان رسید. حضور نادر دست نشان روی نیمکت حریف؛ فحاشی های برخی تماشاگرنماها به سرمربیان هردوتیم؛ جنجال های روانی حسن هوری دروازه بان صنعت نفت؛ اشتباهات عیسی پرتو مدافع ارزشمند نساجی روی گل های خورده نساجی؛ خداحافظی سعید ابراهیم پور دروازه بان نساجی از هواداران و گریه های این بازیکن در پایان بازی و درگیری برخی تماشاگران روی سکوها حواشی زیادی پیرامون این بازی رقم زد.

در ترکیب تیم فوتبال نساجی این بازیکنان به میدان رفتند:

سعیدابراهیمپور , میلاداحمدی , عیسی پرتو , ادریس کوچکی , میثم تیموری , میثم خداشناس , سجاد اژدر (حسین امامیان)، امین شجاعیان(کیوان وحدانی)، شاهین مجیدی (هانی اسماعیلی)، حمیدکاظمی، محمدقاسمی نژاد

ترکیب تیم فوتبال صنعت نفت آبادان:

حسن هوری، محمد پورمحمد، حسین بغلانی، مجتبی ممشلی، عباس مرداسی، حسین دوستدار، محمد شادکام، زبیر نیک نفس، حمید طاهری فر ، میلاد جهانی، اکبر صغیری

حواشی این دیدار:

– نساجی در نیمه نخست کاملا سوار بر جریان بازی بود. نفت آبادان بر روی یک ضربه ایستگاهی ضربه خطرناکی روانه دروازه نساجی کرد که ابراهیم پور به خوبی توپ را روانه کرنر کرد. تشویق تیم نساجی توسط هواداران، به نسبت بازیهای گذشته کمرنگ تر شده بود.

– گلهای اول و دوم صنعت نفت آبادان در دقایق ۴۲ و ۴۵ نیمه نخست با دواشتباه عیسی پرتو در قلب خط دفاعی نساجی همراه شد. در صحنه گل اول این بازیکن تعادل خود را روی پاس در عمق بازیکن نفت از دست داد تا بازیکنان نفت بخوبی از این فرصت استفاده کنند. بازی با نفت آبادان؛ روز عیسی پرتو نبود اما هواداران نساجی نباید از بازیهای خوب و تاثیرگذار این بازیکن در بازیهای گذشته نساجی بگذرند.

– حسن هوری دروازه بان باتجربه صنعت نفت آبادان با زیرکی بعد از گل ابتدایی صنعت نفت با خروج از دروازه و آمدن به وسط زمین با سرپرست نساجی، ناظر و برخی بازیکنان نساجی درگیری لفظی و جنگ روانی ایجاد کرد. او بارها تا پایان بازی دور از چشم ناظر بازی به تحریک تماشاگران نساجی پرداخت تا آنان را از تشویق نساجی دور کند و تمرکزشان را به سمت خود بکشاند. ظاهرا او به خوبی از ضعف فکری هواداران سکوهای وطنی آگاه بود و هواداران نساجی بازهم مغلوب بازی روانی بازیکنان حریف شدند.

– صنعت نفت در نیمه دوم به خوبی با حفظ آرامش از ضعف روحی بازیکنان نساجی و جو ملتهب سکوهای وطنی استفاده کرد و با به ثمر رساندن دوگل دیگر موجبات از هم پاشیدگی نساجی فراهم آمد. مدافعین نساجی بارها فرصت های تک به تک و دو به تک را برای بازیکنان آبادان فراهم کردند تا سعید ابراهیم پور بارها ناجی دروازه نساجی و مانع از ایجاد فاجعه بزرگتر در ورزشگاه وطنی شود. ابراهیم پور در پایان بازی بعد از اینکه چند تن از تماشاگرنماها با فحاشی به او معتقد بودند در یکی از گلهای نساجی مقصر بود با بوسیدن زمین و گریه قصد خداحافظی از نساجی را داشت که با ممانعت میثم خداشناس همراه شد. در این لحظه کل تماشاگران سکوی سیمانی ایستاده یکصدا شعر سعید عابدزاده را سر دادند تا به دروازه بان خود بگویند که همه چیز را می بینند.

همچنین ببینید

ghatar

موافقت بانک جهانی برای پرداخت تسهیلات یک میلیارد یورویی برای برقی سازی راه آهن شمال

  مدیر کل راه آهن شمال برقی کردن خطوط ریلی این شرکت را به عنوان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *