آموزش وردپرس

شکست شاگردان گرائیلی در بازی تدارکاتی + عکس

تیم نساجی مازندران در دیداری دوستانه برابر شهدای ساری با نتیجه ۲ بر ۱ شکست خورد .

نساجی مازندران در این دیدار با هدایت یونس گرایلی پا به این مسابقه نهاد و روی نیمکتش ناصرابراهیمی را به عنوان مدیرفنی به همراه داشت .

نیمه نخست این دیدار با حملات نساجی آغاز شد و شاهد بازی درگیرانه و خشنی از سوی هر دو تیم بودیم تا اینکه سر انجام روی سانتر از سمت راست و ضربه سر تقی خداشناس و خروج ناموفق محمد باقر شعبانی توپ به تیر افقی دروازه اصابت کرد و در برگشت این محمد غلامی بود تا روی فرصت طلبی دروازه تیم نساجی را گشود تا حساب کار یک بر صفر به سود شهدای ساری شود.

در ادامه ی کار نساجی مازندران که بازی را از دست رفته میدید به حملات خود ادامه داد تا روی سانتر از جناه راست و ضربه ی سر فرید عابدی توانست کار را به تساوی کشاند . بازی در ادامه ی کار بیشتر در میانه میدان دنبال شد و شهدای ساری روی پرتاب های دست منحصر به فرد محسن قاسمی و ضربه سر محسن صارمی توپ را به تیر دروازه نساجی کوبید تا همچنان به دنبال گشودن دروازه تیم میهمان باشد و از نام و جایگاه این تیم پرهوادار استان نترسیده باشد .

در اواخر نیمه نخست روی پاس زیبای محمد غلامی هافبک خوش تکنیک شهدای ساری در عمق ، محسن صارمی با دروازبان نساجی در موقعیت تک به تک قرار گرفت و با خروج اشتباه شعبانی توپ از بالای سر درواربان نساجی گذشت و محسن صارمی دروازه خالی نساجی را باز کرد تا شگفتی های این دیدار دوستانه تکمیل شود .

در نیمه دوم تغییراتی در هر دو تیم صورت گرفت و همچنان شاهد بازی فیزیکی از هر دو تیم بودیم و نساجی قائمشهر هم با وارد زمین کردن میثم خداشناس سعی در جبران نتیجه به وجود آمده داشت .

در دقیقه ۶۵ این دیدار بابک خاکسار هافبک تیم شهدای ساری روی خطای هند و گرفتن کارت زرد دوم از بازی اخراج شد تا تیم شهدای ساری بیست و پنج دقیقه آخر را ده نفره به کار خود ادامه دهد .

در دقیقه ۸۰ این دیدار داور برخورد مدافع شهدا با مهاجم نساجی را پنالتی تشخیص داد و نساجی صاحب ضربه پنالتی شد که میثم خداشناس با ضربه ی چیپ قصد بازکردن دروازه را داشت که با هوشیاری دروازبان شهدای ساری این توپ مهار شد تا همچنان نساجی مازندران از میزبان لیگ سه ای خود شکست خورده باشد.

دقایق پایانی این دیدار هم اتفاق خاصی رخ نداد تا شهدای ساری در ادامه ی روند پیروزی هایش تیم نساجی را که از تیم های خوب استان است شکست دهد .

حواشی این دیدار :

* بازی راس ساعت ۱۷:۳۰ آغاز شد .

* تیم شهدای ساری با پیراهن های طوسی و نساجی با پیراهن های خردلی این بازی را برگزار کردند .

* حدود ۱۰۰ هوادار ساروی و ۳۰ هوادار قائمشهری از نزدیک شاهد این مسابقه بودند.

منبع: مازنداسپرت

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *