آموزش وردپرس
nassaji

شکست نساجی در روزی که مستحق باخت نبود

قائم خبر:دربی مازندران در روز سه شنبه ششم بهمن بین دو تیم خونه به خونه بابل و نساجی قائمشهر برگزار شد و تیم بابلی با یک گل نساجی را شکست داد.

**** بلیط فروشی این بازی ساعت ۱۱ صبح شروع و تقریبا در ساعت ۱۲ درب ورزشگاه هفت تیر بابل باز شد و ساعت ۱۲:۳۰ پر از تماشاگران پرشور و هیجان شد.

****هواداران هر دو تیم که از چندین هفته قبل منتظر این بازی حساس بودند رجزهای زیادی در صفحات مختلف اجتماعی برای همدیگرخوانده بودند، بی صبرانه منتظر این بازی بودند.

**** این بازی در محافظت کامل امنیتی از سوی نیروی انتظامی شهرستان بابل بود حتی از چندین خیابان و کوچه های قبل از ورزشگاه نیز ماموران انتظامی در حالت آماده باش بودند.

**** تماشاگران بعد از ورود به ورزشگاه شعارهایی را برعلیه یکدیگر سر دادند.

**** راس ساعت ۱۳ بازیکنان نساجی وارد زمین شدند و برای گرم کردن آماده شدند که در این زمان تماشاگر نماهایی با شعارهای غیر ورزشی از آنها استقبال کردند، تا جایی که با وجود نیروی های انتظامی بطری های نوشابه به سمت بازیکنان پرتاب کردند.

****ساعت ۱۳:۰۵ نیز بازیکنان خونه به خونه بابل وارد زمین شدند که در این لحظه از سوی هواداران بابلی مورد تشویق قرار گرفتند.

**** به خاطر داریم بازی رفت دو تیم در قائمشهر با شعار بابل قائمشهر حمله به لیگ برتر که نشان از اتحاد دو تیم و تماشاگران و مسئولان میداد اما در بازی برگشت که امروز سه شنبه ۹۴/۱۱/۰۶ برگزار شد متاسفانه با نصب پلاکادری بصورت بنر در روبروی جایگاه با عنوان این شعار نساجی قائمشهر عقده لیگ برتر نشان میداد که حتی مسئولان نیز از اختلاف بین طرفداران راضی اند وگرنه دلیلی برای نصب چنین بنری وجود نداشت و مسولان می توانستند جلوی چنین اقدامی را بگیرند.

**** داوران این بازی نیز ساعت ۱۳:۲۰ برای گرم کردن وارد زمین شدند.

****بازیکنان دو تیم بعد از گرم کردن به رختکن رفتند و ساعت ۱۳:۵۰ وارد زمین شدند.

**** گوینده ورزشگاه نام بازیکنان دو تیم رابا حرارت خاصی اعلام نمود که مورد تشویق تماشاگران دو تیم قرار گرفتند.

**** بعد از تلاوت قرآن مجید بازیکنان دو تیم به احترام در گذشت دو پیشکسوت فوتبال ایران رضا احدی و همایون بهزادی در دایره وسط زمین حلقه زده و یک دقیقه سکوت کردند.

****این دیدار راس ساعت ۱۴ آغاز گردید و تماشاگران دو تیم به تشویق تیم های خودگرچه الفاظ بد و دورازشئونات اسلامی و ورزشی بود پرداختند و در اکثر مواقع هم حسابی از خجالت شهرهای یکدیگر در آمدند و چنین کارهایی باعث میشود تا دوستی چندین ساله این دو شهر که نزد تمامی مازندرانی ها زبانزد هست را با کارهای بچه گانه کمرنگ تر کرده و برهم خورد.

****در ادامه حواشی دو تیم با گل زنی منصور تنهایی از روی نقطه پنالتی شدیدتر شد و شعارهایی را برعلیه یکدیگر سر دادند تا رجز خوانی ها بیشتر شود.

****اما شنیده ها حکایت از آن دارد که بعد از پایان بازی درگیری ها و فحاشی هایی بین تماشاگران دوتیم در محله و خیابان اطراف ورزشگاه اتفاق افتاد که این درگیری و فحاشی ها حتی تا میدان کشوری بابل هم ادامه داشته است.

 

 

ایمان صادقی دروازه بانی که با حرف و حدیث های فراوان در نقل و انتقالات زمستانی پرسپولیس را ترک کرد و به خونه به خونه بابل پیوست، بعد از گلی که تیمش از روی نقطه پنالتی وارد دروازه نساجی کرد اقدام به حرکت زشت در مقابل هواداران نساجی کرد و همین اقدام زشت او باعث خشم و درگیری هوادران نساجی شد. پیش از این اتفاق هواداران نساجی در آرامش کامل مشغول به تشویق تیمشان بودند که این حرکت دروازه بان خونه به خونه بازی را تا آخرین دقایق تحت الشعاع قرار داد.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *