چهارشنبه , ۱ خرداد ۱۳۹۸

شکست نساجی مازندران در اولین دیدار لیگ برتر

در هفته نخست لیگ برتر فوتبال کشور ، ۲ نساجی مازندران و ذوب‌آهن اصفهان از ساعت ۲۰:۴۵ پنجشنبه ۴ مرداد در ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر به مصاف هم رفتند که در پایان تیم میهمان با نتیجه ۱ بر ۰ به پیروزی رسید.

در این دیدار، گابریل هرناندز، مهاجم جدید و هندوراسی ذوب‌آهن در دقیقه ۱۵ موفق به گشودن دروازه نساجی مازندران شد.

ترکیب نساجی مازندران: حامد لک -فرشاد فرجی – مجتبی ممشلی – مهرداد عبدی ( صادق بارانی ) – محمد آبشک – حامد شیری -حمیدرضا دیوسالار – محمد عباس زاده -محمد عرفان معصومی ( محمد میری ) – سجاد آشوری – شاهین مجیدی ( علی اصغر آشوری )

ترکیب ذوب آهن اصفهان: محمدرشید مظاهری – مرتضی تبریزی – محمد نژادمهدی – وحید محمدزاده – مسعود ابراهیم زاده ( زبیر نیک نفس ) – حمید بوحمدان ( ماریون سیلوا فرناندز ) – سیدمحمد حسینی – قاسم حدادی فر – محسن مسلمان – میلاد شیخ فخرالدینی – گابریل هرناندز ادی ( رضا حبیب زاده )

هواداران قائمشهر در انتهای بازی دوتیم را تشویق کردند تا روی خوش فوتبال و زیباهای آن را به همه نشان دهند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان درباره فضای ورزشگاه و هواداران تیم نساجی مازندران، گفت: بهتر از این هواداران پیدا نمی‌شود. من در موقعی که در تیم ملی کار می‌کردم جلوی ۸۰ هزار نفر فوتبال بازی می‌کردیم ولی این شور و اشتیاق و نزدیکی هواداران به باشگاه جو را کاملا متفاوت کرد و هر تیمی به این ورزشگاه بیاید قطعا با مشکل روبه‌رو خواهد شد چون تماشاگران این تیم واقعا به عنوان یک یار دوازدهم عمل می‌کنند. در کل تجربه خوبی بود، از این هواداران تشکر می‌کنم که باعث حمایت و پیشرفت فوتبال می‌شوند.

او هم‌چنین در ادامه گفت: شور و اشتیاقی که هواداران در ورزشگاه داشتند بسیار شبیه هواداران لیورپول در ورزشگاه آنفیلد بود و این مساله برایم بسیار جالب بود.

سرمربی تیم نساجی مازندران،جواد نکونام گفت: تاکتیک ما در این بازی استفاده از دو هافبک دفاعی و ایجاد یک شرایط آزاد در وسط زمین بود که بتوانیم از ضد حملات نهایت استفاده را ببریم. ما در ۱۵ دقیقه اول بسیار خوب عمل کردیم و دو موقعیت بسیار خوب برای گلزنی داشتیم اما وقفه‌ای که بعد از یک ربع اول بازی به وجود آمد باعث شد تا آن شوق و انگیزه بازیکنان تیم کاسته شود. در کل اتفاقاتی که در این بازی افتاد نهایتا به ضرر ما ختم شد و باعث شکست تیم‌مان شد.

http://www.khazarnama.ir/wp-content/uploads/2018/07/57716711_raghimi-12.jpg

http://www.khazarnama.ir/wp-content/uploads/2018/07/57716704_raghimi-5.jpg

http://www.khazarnama.ir/wp-content/uploads/2018/07/57716705_raghimi-6.jpg

http://www.khazarnama.ir/wp-content/uploads/2018/07/57716706_raghimi-7.jpg

http://www.khazarnama.ir/wp-content/uploads/2018/07/57716707_raghimi-8.jpg

http://www.khazarnama.ir/wp-content/uploads/2018/07/57716709_raghimi-9.jpg

http://www.khazarnama.ir/wp-content/uploads/2018/07/57716718_raghimi-19.jpg

 

همچنین ببینید

تساوی پرگل نساجی و سپیدرود؛روز بدشانسی نساجی

قائم خبر – میلاد اکبری: در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور، جام خلیج …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 8 =