آموزش وردپرس
dasband

شگرد جدید سارقان خودرو در آمل، بابل و قائمشهر

قائم خبر:فرمانده انتظامی شهرستان آمل از دستگیری اعضای باند سرقت خودرو و زورگیری در شهرستان آمل و شهرستان بابل و قائمشهر خبر داد.

سرهنگ “ولی الله گنجیان مقدم” فرمانده انتظامی شهرستان آمل در گفت‌وگو با هراز نو ، گفت: طی گزارشات متعددی مبنی بر وقوع سرقت به عنف و زورگیری از شهروندان در خیابان‌های مختلف شهرستان آمل، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل افزود: با تشکیل تیم ویژه ای از اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی این شهرستان مشخص شد، اعضای این باند با تصادفی ساختگی ودرگیری با راننده خودرو اقدام به سرقت خودرو می کردند .

سرهنگ گنجیان درادامه تصریح کرد : با بهره گیری از فنون علمی و پلیسی یکی از اعضای این باند سرقت به نام “علی- الف”شناسائی و دستگیر شد .

به گفته سرهنگ گنجیان ، با اعترافات متهم مبنی بر سرقت خودرو با ایجاد تصادفی ساختگی دیگر همدستان وی به نام “محمد- ز” با یک دستگاه خودروی سمند سرقتی و خانم “س – ط” با یک دستگاه خودروی ۲۰۶ سرقتی در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند .

فرمانده انتظامی آمل با اشاره به اینکه این افراد تاکنون در بازجوئی ها ، به ۱۰ فقره سرقت خودرو و قطعات داخل خودرو در شهرستان های قائمشهر، آمل و بابل اعتراف کردند گفت : متهمان با ایجاد تصادفی ساختگی زمانی که راننده خودرو از ماشین خود پیاده می شد با وی درگیر شده وپس از مجروح کردن وی با قمه ویا بیهوش کردن وی اقدام به سرقت خودرو می کردند .

سرهنگ گنجیان همچنین خاطر نشان کرد: متهمان پس از تکمیل شدن پرونده، برای سیر مراحل قانونی، تحویل مراجع قضایی شدند.

وی در پایان،از شهروندان خواست : ضمن رعایت نکات ایمنی ، در مواقع غیر ضرور از تردد در مسیر های خلوت خودداری کرده و در صورت وقوع هرگونه حادثه ای قبل از هرگونه اقدام با پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند .

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *