آموزش وردپرس
farmandar

صحبت های فرماندار قائمشهر در خصوص پروژه های آینده این شهر

قائم خبر :مهدی محمدی دوشنبه در بازدید از بیمارستان رازی این شهرستان در خصوص تکمیل و اتمام این بیمارستان، اظهارداشت: آرزوی ما و انتظار شهروندان قائم شهری تکمیل هر چه زودتر ساختمان بیمارستان رازی است تا شهروندان بتوانند از رفاه و آرامش برخوردار شوند.

فرماندار قائم شهر به موضوع ترافیکی این شهرستان اشاره و اظهارداشت: سه راه شهید مهدوی سال گذشته قرار بود اجرایی شود که بدلیل مشکلات فنی این پروژه اجرایی نشد و در سال جاری قرار شد وزارت راه و شهرسازی هر چه سریعتر این پروژه را اجرایی کند.

محمدی با بیان اینکه امیدواریم که پروژه بزرگراه محور سوادکوه – قائم شهر تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد، تصریح کرد: اگر این تقاطع عملیات اجرایی ،عملیاتی و به بهره برداری نرسد یقینا گره کور ترافیکی بسیار نامطلوبی را در شهرستان قائم شهر خواهیم داشت.

وی خاطرنشان کرد: انتظار داریم عنایت ویژه برای سرعت بخشیدن این پروژه برنامه ریزی کنند تا هر چه سریع تر به بهره برداری برسد.

فرماندار قائم شهر به پروژه تقاطع غیر همسطح دیگر در میدان جانبازان این شهرستان اشاره کرد و افزود: در سال جاری از محل تملک دارائی ۱.۵ میلیارد تومان اعتبار احتصاص یافت که انتظار داریم بدلیل موقعیت جغرافیابی قائم شهر و در مسیر مرکز استان مازندران از همه طرف، نگاه ویژه ای دیده شود.

محمدی در خصوص پروژه خانه وزنه برداری بهداد سلیمی که حدود سه سال متوقف است، اذعان داشت: با توجه به اینکه اعتبار این پروژه ملی است قرار شد تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.

وی همچنین در مورد اجرای طرح هادی روستاهای قائم شهر، گفت: امیدواریم ۴ میلیارد تومان اعتبار از محل تملک دارائی جذب شود تا رضایت روستاییان جلب شود.

فرماندار قائم شهر افزود: با وجود کمبود منابع اعتباری روند ساخت پروژه‌ها در شهرستان خوب است و پروژه روی زمین مانده وجود ندارد.

همچنین ببینید

atash

آتش سوزی در روستای رکابدارکلای قائم شهر

قائم خبر :مشاهدات آتش نشانان از بررسی محل حادثه ،ساختمانی با سقف حلبی بود که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *