آموزش وردپرس
taxi4

صف تاکسی مقابل اورژانس بیمارستان قائمشهر!

ایستگاه تاکسی های قائمشهر روی پل هوایی و مقابل درب اورژانس بیمارستان رازی این شهر موجب ایجاد سختی هایی برای زندگی و تردد مردم شده است.

به گزارش قائم خبر به نقل از تابناک، اگر از یک مسافر که به تازگی به شهر شما برای نخستین مرتبه سفر کرده بپرسید این شهر را چطور دیدید یکی از نخستین آیتم ها برای ارزیابی و ارائه پاسخ به شما مقوله ترافیک شهری یا حمل و نقل عمومی است، فرقی ندارد که این فرد خودش رانندگی کند و در ترافیک گرفتار شود یا پیاده باشد و مدت زیادی را منتظر تاکسی و اتوبوس شهری منتظر بماند.

استان مازندران یکی از استان های گردشگر پذیر کشور است که علاوه بر جمعیت سه میلیونی خود سالانه ۱۵میلیون گردشگر را در مناسبتهای مختلف میزبانی میکند و همین مساله اهمیت زیرساخت حمل و نقل به ویژه حمل ونقل درون شهری را در این استان به خوبی نشان می دهد.

شهرستان قائمشهر نیز یکی از شهرهای مهم استان است که با وجود تلاشهای انجام شده هنوز هم مشکلات عدیده ای در تاکسی رانی و حمل و نقل درون شهری دارد.

در این شهر یک هزار و پانصد دستگاه تاکسی شهری، ۳۵۰ دستگاه تاکسی خطوط و ۱۰۰ دستگاه تاکسی بیسیم و وجود ۴ هزار و ۵۰۰ دستگاه وانت بار فعالیت دارند اما جانمایی ایستگاه تاکسی بر روی پل هوایی و مقابل درب اورژانس بیمارستان رازی این شهر به نکته منفی این بخش بدل شده است که این مساله موجب ایجاد سختی برای رانندگان تاکسی، مردم و در برخی موارد راننده اورژانس شده است.

حال باید دید این مشکل در کنار ترافیک برخی خیابانهای قائمشهر چگونه و چه زمانی حل خواهد شد.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۲ دیدگاه

  1. کی به فکر مردم و امنیت زیبایی شهره ؟ از نماینده ها و شهر خوار( ببخشید شهردار) بپرسید کجا ی شهر میشه خورد …. پروژه های نیمه تمام
    توهین به شعور ملت عزیز

  2. این تصویر مربوط به لیستگاه خیابان ساری هستش ، ضمنا ایستگاه پل هوایی مقابل درب اورژانس بیمارستان قرار نداره .درب اورژانس تو خیابون رازی قرار داره مقابلش هم پارکبان قرار داره نه ایستگاه ضمنا شهرداری چند سال قبل ایستگاه و برد اونطرف پل ولی ایستکاه فعلی شد محل پارکینگ و تجمع ماشین های شخصی مردم هم برای سوار شدن تاکسی نمیرفتن اونطرف پل.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *