آموزش وردپرس
Acer Image

طرح تاکسی آتش نشان در قائمشهر اجرا می شود

قائم خبر:ˈمدیر عامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرستان قائمشهر:این طرح با هدف کاهش زمان اطلاع رسانی به آتش نشانی و کمک رسانی سریع به شهروندان در هنگام بروز حوادث و آتش سوزیها در سطح شهر اجرامی شود .

وی ادامه داد: هم اکنون بیش از یکهزار دستگاه تاکسی در سطح شهر قائمشهر فعال هستند که در مرحله نخست اجرای این طرح ۵۰ دستگاه تاکسی برای این منظور در نظر گرفته شده است .

محمد علی شیر سوار افزود: تاکسی های مجری این طرح توسط سازمان آتش نشانی مجهز به کپسول آتش نشانی و لوازم امداد اورژانس می شوند.

وی تصریح کرد: رانندگان این خودروها نیزدر مدت شش روز آموزشهای لازم در زمینه اطفای حریق و انجام اقدامات لازم در مواقع بروز آتش سوزی را فرا می گیرند .

شیرسوار گفت:تاکسی های شرکت کننده در این طرح با نصب برچسبهای مخصوص ˈتاکسی آتش نشانˈ در مواقع بروز حادثه آتش سوزی به شهروندان ارائه خدمت می کنند.

وی گفت :رانندگان تاکسی به عنوان اولین اطلاع دهنده آگاه می توانند در مواقع حادثه آتش سوزی اطلاعات دقیقتری به سامانه ۱۲۵ ارائه دهند.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. رضا یعقوبیان

    با سلام و عرض خسته نباشی خدمت شما عزیزان.
    از ریاست و کارکنان محترم سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرستان قائمشهر کمال تشکر و قداردانی را از بابت اجرای این طرح داشته و از خداوند منان خواستار پیشرفت روز افزون در کارها را خواستارم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *