آموزش وردپرس
images (2)

طرفداران پاشایی در قائمشهر گردهم آمدند

 قائم خبر: به گزارش خبرنگار ایرنا ، تجمع تجمع کنندگان این مراسم که اکثرا از قشر جوان بودند، آهنگ های این خواننده پاپ کشورمان را بطور دسته جمعی زمزمه و با روشن کردن شمع به یاد وی سوگواری می کردند.

در این تجمع که با حضور طرفداران مرحوم مرتضی پاشایی در پارک آفتاب واقع در خیابان کارگر (یکی از خیابان های اصلی قائمشهر) برگزار شد ، حاضران با زمزمه ترانه های این خواننده یاد او را در دلها زنده نگه داشتند .

برخی از حاضرین در این مراسم نیز پوسترهایی با تصاویر مرحوم مرتضی پاشایی و عناوین آلبوم ها و ترانه هایش در دست داشتند.

پس ازاین تجمع ، علاقمندان قائمشهری به مرحوم مرتضی پاشایی بصورت آرام با راهپیمایی مسیر خیابان کارگر به سمت میدان طالقانی این شهر ادامه داشت .

مرتضی پاشایی خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان پس از مدت ها مبارزه با بیماری سرطان صبح روز جمعه ۲۳ آبان ماه در بیمارستان بهمن تهران درگذشت.

ترانه ‘نگران منی’ این خواننده پاپ در برنامه ماه عسل در ماه مبارک رمضان سال جاری با استقبال انبوه مردم مواجه شد.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۶ دیدگاه

 1. خوب سانسورش کردین…

 2. چی نوشتی می خواستی جلوی بقیه شهرها ابرو داری کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 3. آنچه رسالت خبرنگار به شمار می آید انتشار درست از مطالب و فضای رخ داده و به وجود آمده است.
  هنگامی که با طراحی سایت خبری ای،افراد خبرنگار می شوند و گه گاه سفارسی می نویسند-مقصود شما نیستید.آن شهر نادیده گرفتنه شده،کوچک و حقیر بشمار می آید.
  شما اخبار یک شهر را مدیریت و انتشار باید بدهید،با سایت خبری ای که ساختید باید اینگونه باشد .
  انتشار اخبار نادرستی،همچون خبر فوق،بسیار نابخردانه بود.

  چند صد نفر به طرف پارک مذکور رفتند،با هر سختی…ترافیک.نبود ماشین و…
  بعد از ورود طرفداران و عاشقان این خواننده ی مطرح و خوش صدا،آنان را به چه دلیل و چه خصومتی با لحن ها و واکنش های نامناسبی بیرون راندند و طرفداران،به طرف شهرداری شهرستان قائمشهر رفتند که از این بی اطلاعی آگاه شوند،هنگامی که مجوز صادر شده را نادیده می گیرند و طبق معمول،بی هماهنگی،عزاداران این خواننده را از گریه و آه و ناله بازداشتند.
  انتظار می رود از هر ارگان که خود را مسئول می داند،هنگامی که کنسرتی در قائمشهر برگزار نمی شود،جشنی-قدر دانی ای…حداقل محدود کردن افراد،حدی داشته باشد.
  در قائمشهر،وقتی از هر قومی،ترک و غیره و غیره حضور دارند و به زندگی می پردازند،اگر شما مدیر سایت،اصل تان قائمشهری ست،دل تان برای این شهر بسوزد.
  از هنر،اقتصاد و علم این شهر دفاع نمایید

  • دوست عزیزاز آنجایی که خبر نگار ما در این مراسم حضور نداشت ، ما این مطلب رابه نقل از خبر گزاری ایرنامنتشر کردیم.

 4. اره خوب گذاشتین سوگواری کنیم!!!!

 5. چقدر دروغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغ……………………………………………………………………………………………………….

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *