آموزش وردپرس
dastgiri

عامل قتل زوج سالخورده قائمشهری دستگیر شد

عامل قتل زوج سالخورده قائمشهری که شب پیش با ورود به منزل این زوج  و پس از قتل آنان اقدام به سرقت کرده بود ساعاتی پیش دستگیر شد.

بر اساس این گزارش، زوج سالخورده در قائمشهر استان مازندران قربانی یک سارق بی رحم شدند. شب گذشته وقوع یک فقره قتل به پلیس آگاهی شهرستان قائمشهر استان مازندران اطلاع داده شد.

کارآگاهان سریعاً در محل حاضر شدند و با جسد غرق در خون یک زوج سالخورده روبه‌رو شدند که آثار جراحت بر بدن آنان مشهود بود.

اجساد به پزشکی قانونی منتقل شدند و کارآگاهان در بررسی‌های اولیه به ردپای یک سارق برخوردند که به دلیل مقاومت اهالی منزل در برابر سرقت شبانگاهی آنان را به قتل رسانده بود.

با دستگیری مهدی ۳۰ ساله او منکر ارتکاب جنایت شد اما در بازرسی از خانه اش لباسی خونی کشف شد.

با کشف این سرنخ او مجبور به اعتراف شد و گفت: زوج سالخورده در روستا تنها بودند و من بیکار بودم و برای تهیه مواد پولی نداشتم به همین خاطر تصمیم به قتل آنها و سرقت گرفتم. شامگاه شنبه به خانه آنها رفتم و با جسمی سخت آنها راکشتم. بعد هم طلاهای گوهر را به ارزش سه میلیون تومان سرقت کردم.

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

۳ دیدگاه

  1. من واقعاً متاسفم که مازندران رو بی قانونی به لجن کشیده دیگه هر کاری که دوست دارند میکنند از تجاوز وسرقت شروع کن تا قتل اینجا از عراق وافغانستان بدتره، دیگه امنیتی وجود نداره یعنی کسی اینجا برای امنیت مردم ارزشی قائل نیست

  2. افاغنه جرات ندارن تو کشور خودشون خلافی کنند بعد تو مازندران تجاوز میکنن وسرقت و……اینا از بی درایتی و سهل انگاری بعضیاست

  3. باتشکر از فرماندهی انتظامی که تا بحال توانسته کلیه عاملین قتلهای قائمشهر را ظرف کمتر از ۵ روز شناسایی و تحویل قانون دهد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *