آموزش وردپرس
mohammad-abaszade

عباس‌زاده: پول را باید پرسپولیس به نساجی می‌داد

 قائم خبر: محمد عباس‌زاده  درباره اینکه گفته می‌شود او به دلیل مشکلات مالی و شکایت باشگاه نساجی قائمشهر اجازه حضور در مسابقات فوتبال را ندارد، گفت: قرارداد من با نساجی زمانی که در این تیم بازی می‌کردم ۶۰ میلیون تومان بود که این مبلغ را در زمان آمدن به پرسپولیس به این باشگاه بخشیدم و به پرسپولیس آمدم اما زمان این نقل و انتقال که در زمان مدیریت رویانیان انجام شد قرار شد که ۴۰۰ میلیون تومان به باشگاه نساجی پرداخت شود که تا جایی که من می‌دانم ۲۰۰ میلیون تومان از این رقم پرداخت شده و نیم دیگر آن باقی مانده اما من در جریان توافقات دو باشگاه نیستم و این قراردادی بود که میان دو باشگاه بسته شده و بنابراین مبلغ باقیمانده را باید باشگاه پرسپولیس پرداخت کند.

وی درباره اظهارات صادق دورودگر که گفته بود عباس‌زاده گذشته‌اش را در نساجی فراموش کرده است خاطرنشان کرد: من برای شخص دورودگر احترام خاصی قائلم و او از مدیران با سابقه فوتبال ما است و من به نظراتش احترام می‌گذارم اما باید بگویم که هیچگاه گذشته‌ام را فراموش نکرده و یادم نرفته از کجا آمده‌ام و به کجا رسیده‌ام.

عباس‌زاده خاطرنشان کرد: نساجی همیشه در قلب من جای دارد حتی فصل گذشته با پرسپولیس به اردوی مازندران رفته بودیم در بازی دوستانه مقابل نساجی پیراهن این تیم را زیر پیراهن پرسپولیس پوشیدم و هنوز هم وقتی به قائمشهر می‌روم مورد استقبال شدید هواداران نساجی و همشهریانم قرار می‌گیرم و این نشان می‌دهد که گذشته‌ام را فراموش نکرده‌ام.

وی در پایان گفت: هنوز هم با افتخار پیراهن شماره ۱۰ نساجی را در خانه نگه داشته‌ام و این باشگاه همیشه در قلب من است.

همچنین ببینید

atash

آتش سوزی در روستای رکابدارکلای قائم شهر

قائم خبر :مشاهدات آتش نشانان از بررسی محل حادثه ،ساختمانی با سقف حلبی بود که …

۲ دیدگاه

  1. اقای درودگر عباس زاده در دل ما هواداران جای دارد
    شما که دو روز امده اید برای بدست آوردن پول لطفا وی را خراب نکنید
    عباس زاده دین خود را به نساجی ادا کرد

  2. تیم فوتبال نساجی قائمشهر توی قلب همه جا دارد ،ببینید چقدر طرفدار داره، کدام تیم دسته یک کشور این قدر طرفدار داره ،از مسولین عزیز خواهشمندم این تیم را بیشتر حمایت کنند، با تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *