چهارشنبه , ۱ خرداد ۱۳۹۸

عباس صالح زاده،رئیس شورای شهر قائمشهر شد

هفتاد و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر قائم شهر با دستور کار انتخاب هیات رئیسه جدید صبح روز سه شنبه ۳۰ مرداد ۹۷ در محل شورای شهر برگزار شد تا تکلیف اعضای هیئت رئیسه جدید برای سال دوم شورای پنجم مشخص شود .

در این نشست که بدون حضور خبرنگاران برگزار شد ، عباس صالح زاده با ۸ رای به عنوان رئیس شورا و احسان اسماعیلی نجار ، باز هم با ۸ رای به عنوان نایب رئیس انتخاب گردیدند.

همچین فضلی، عباسی و میرزایی نیز با کسب اکثریت آراء به ترتیب بعنوان دبیر اول و دبیر دوم و سخنگوی شورا برگزیده و به عضویت هیأت رئیسه درآمدند.

گفته می شود در این نشست محمد علی شیرسوار حضور نیافت . هر چند از دلایل آن خبری منتشر نشده است اما برخی افراد مطلع عدم حضور این عضو شورا را اعتراض آمیز دانستند .

از نکات قابل توجه این انتخابات عدم قرار گرفتن افشین حسین زاده رئیس پیشین شورا در هیچیک از مسئولیت های تعیین شده در هیئت رئیسه می باشد .

شایان ذکر است عباس صالح زاده رئیس جدید شورای اسلامی شهر قائم شهر در رزومه خود مسئولیت هایی چون ، شهردار قائم شهر و مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری ها و دهیاری های استان مازندران را دارا است .

احسان اسماعیلی که اکنون نایب رئیس شورای شهر قائم شهر شده است ، تنها عضو راه یافته از شورای چهارم به شورای پنجم به شمار می رود .

برگزاری انتخابات تعیین روسای کمیسیون ها به جلسه بعدی موکول شد .

همچنین ببینید

تساوی پرگل نساجی و سپیدرود؛روز بدشانسی نساجی

قائم خبر – میلاد اکبری: در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور، جام خلیج …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 8 =