آموزش وردپرس
farmandar

عدم صدور کارت برای خبرنگار قائم خبر توسط فرمانداری قائمشهر

در نهایت تاسف و با آغاز انتخابات شاهد هستیم که کارت خبرنگاری و عکاسی برای خبرنگار سایت قائم خبر جهت پوشش اخبار انتخابات ۷ اسفند صادر نگردیده است .

به گزارش قائم خبر؛ انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری از ساعتی پیش در شهرستان قائمشهر آغاز گردید .

اما متاسفانه شاهدیم بعد از گذشت چند ساعت از شروع انتخابات برای خبرنگار پایگاه خبری قائم خبر کارتی صادر نشده است . در حالیکه از یک هفته قبل برای دریافت کارت خبرنگاری هماهنگی لازم بعمل آمده و مدارک لازم نیز به فرمانداری قائمشهر تحویل گردیده بود و پیگیری برای دریافت کارت ها تا شب گذشته نیز ادامه داشت .

این در حالیست که سایت ” قائم خبر ” به عنوان یک مرجع خبری در شهرستان قائمشهر و به لحاظ رتبه بندی های معمول نیز پربازدیدترین رسانه شهرستان و دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (دبیرخانه هیئت نظارت بر مطبوعات) به شماره مجوز ۷۶۵۶۱ می باشد.

جای تعجب اینجاست که در رابطه با پوشش خبری و تصویری انتخابات ۷ اسفند ، برای برخی سایت های با رتبه های خیلی خیلی پایین تر از پایگاه خبری قائم خبر و حتی افرادی که صبغه ای در خبرنگاری و … ندارند ، کارت صادر شده است .

در مقابل این اقدام تاسف بار فرمانداری قائمشهر در عدم صدور کارت خبرنگاری برای این رسانه ، باید فرماندار قائمشهر پیگیری های لازم را انجام دهد و در صورت بروز قصور و تقصیر رسیدگی لازم صورت پذیرد تا دیگر شاهد این گونه اقدامات نباشیم .

پایگاه خبری قائم خبر در طول ۴ سال فعالیت خود به نیکی ثابت کرده است که برای پوشش اخبار و گزارشات خبری و تصویری مراسم و مناسبت های بزرگ ملی و مذهبی ، انعکاس مشکلات مردمی ، معرفی توانمندی و ظرفیت ها ، بیان نارسایی و آسیب ها و … ، همراه و همگام با عموم مردم عمل کرده است.

همچنین ببینید

atash

آتش سوزی در روستای رکابدارکلای قائم شهر

قائم خبر :مشاهدات آتش نشانان از بررسی محل حادثه ،ساختمانی با سقف حلبی بود که …

۳ دیدگاه

  1. واقعا برای فرمانداری متاسفم

  2. فرماندار “بد”…

  3. شهروند قائمشهری

    فرماندار توضیح دهد چرا؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *