آموزش وردپرس
81186098-5734241

عضوتیم وزنه برداری نوجوانان: مربی ما در قائمشهر در پنج سال گذشته به ما داروی استانازول می داد.

وی که در رقابت های قهرمانی نوجوانان ۲۰۱۴ آسیا صاحب مدال نقره مجموع دسته به اضافه ۹۴ کیلوگرم شد روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مربی هیچ وقت به اعضای تیم نگفت که این داروجزو داروهای ممنوعه است و آخرین باردرمهرماه سال ۹۲ از این دارو استفاده کردیم این درحالی بود که پس از ورود به اردوی تیم ملی از ما خواست که به حسین توکلی سرمربی تیم دروغ گفته و بگوییم که هیچ دارویی مصرف نکرده ایم.

وی ادامه داد: متاسفانه اکنون که آزمایش دوپینگ ما مثبت اعلام شده است، این مربی هیچ یک از این موارد را قبول نمی کند.

محمودی افزود:حتی قبل ازحضور دراردوی تیم نوجوانان، ما را با هزینه ۲۵۰ هزار تومانی به آزمایشگاهی در خیابان پاسداران تهران بردند و پس از گرفتن آزمایش خون و ادرار به ما اعلام کردند که هیچ مشکلی نداریم و پاک هستیم.

وی گفت: من از ۱۳ سالگی به پیشنهاد این مربی از داروی استانازول استفاده می کنم ولی به هیچ وجه نمی دانستم که او قصد سوء استفاده از ما را دارد چرا که به عنوان یک مربی به او اعتماد داشتیم.

این وزنه بردار نوجوان کشورمان با اقرار به اشتباه خود گفت: ای کاش در همان ابتدا به سرمربی تیم (حسین توکلی) دروغ نمی گفتیم و اکنون می فهمم که او قصد کمک به ما را داشته است.

وی یادآورشد:همین الان در قائمشهر افرادی با سنین بسیار پایین می شناسم که ازداروهای ممنوعه استفاده می کنند و جا دارد مسوولان با رسیدگی به این موضوع با عاملان اصلی این موضوع برخورد جدی داشته باشند.

**کیانوش باقری: من هم مصرف کردم اما آزمایش من منفی شد

وزنه برداردسته ۶۹کیلوگرم تیم نوجوانان ایران هم با اعتراف به این که در باشگاه قائمشهر مانند چهار وزنه بردار دیگر داروهای ممنوعه استفاده کرده است، ولی آزمایش دوپینگ او منفی شده است، گفت: مربی ما هیچ گاه ازعواقب و مضرات و دوپینگی بودن داروها ما را آگاه نکرد و به نوعی از ما سوء استفاده کرده است.

دارنده مدال طلای رقابت های وزنه برداری قهرمانی نوجوانان سال ۲۰۱۴آسیا در تایلند بیان داشت: زمانی که به اردوی تیم نوجوانان دعوت شدیم، مربی ما را تهدید می کرد که این موضوع را نباید به حسین توکلی سرمربی تیم نوجوانان و جوانان اطلاع دهیم و در غیر اینصورت از تیم ایران خط خواهید خورد.

وی ادامه داد:او داروهایی را که ۴۰۰ هزارتومان قیمت داشت،تا سه برابر قیمت اصلی به ما و سایر ورزشکاران عرضه می کرد.

باقری ادامه داد: این مربی اکنون منکر همه این موارد شده ومی گوید که حسین توکلی سرمربی تیم داروها را به ما داده و این در حالی است که ما به او دروغ گفته بودیم.

فدراسیون بین المللی وزنه برداری، تست دوپینگ چهار وزنه بردار نوجوان ایران در رقابت های وزنه برداری قهرمانی آسیا شامل مهدی فروتن،رامین ولی پور، سید مصطفی خلیلی و مهرشاد محمودی را مثبت اعلام کرد و به همین دلیل فدراسیون وزنه برداری ایران ۱۰۰هزار دلار جریمه خواهد شد.

 منبع  :  ایرنا

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *