آموزش وردپرس
parking

علل تاخیر در اجرای پارکینگ طبقاتی ساری چیست؟

به گزارش قائم خبر، عضو هیأت رئیسه شورای شهر ساری با قدردانی از مجموعه شهرداری بخاطر اجرای پروژه های بزرگ و متعدد و انجام کارهای سنگین ، درخصوص تلاش افزون تر در زمینه خدمات پرسنلی بویژه حل مشکل بیمه مکمل تذکر داد .

پرویز شعبانی در جلسه ۱۹۴ شورا که با حضور شهردار ساری برگزار شد، علل تاخیر در اجرای پروژه پارکینگ طبقاتی را جویا شد و گفت : شایعاتی در این رابطه مبنی بر نشست زمین مطرح بوده اما ظاهراً پیمانکار مربوطه دلیل تاخیر را مشکل برق اعلام کرد . از آنجا که این پروژه از ابتدا پیشرفت خوبی داشته باید تلاش کرد تا با رفع موانع ، زمینه اتمام آن فراهم گردد .

وی در بخش دیگری از سخنانش به پروژه زیرگذر پل گردن اشاره کرد و گفت : اجرای این پروژه و اتصال بلوار داراب به منطقه بلوار کشاورز اقدام خوبی است اما به نظرم در صورت بازگشایی ادامه مسیر پل کابلی ، این زیرگذر پاسخگوی ترافیک نخواهد بود و باید روی احداث روگذر در این مسیر مطالعه شود .

شعبانی یادآور شد : اهالی روستاهای جنوب ساری در قسمت های مختلف از جمله مناطق شمالی و مرکزی شهر ساکن هستند و لذا نباید تصور کرد که آمد و شد از زیرگذر یاد شده مختص جمعیت جنوب شهر هست بلکه بخش زیادی از جمعیت شهر ناگزیر از تردد از این معبر خواهند بود به همین جهت زیرگذر پل گردن یک پروژه شهری است و اگر بخواهیم آینده نگرانه قضاوت کنیم حالت مسکن برای ترافیک خواهد داشت .

عضو هیأت رئیسه شورای شهر ساری همچنین بر ضرورت همکاری دولت و نمایندگان برای اتمام پروژه زباله سوز به منظور حل معضل زباله تاکید کرد.

همچنین ببینید

havades

توصیه های بیخود پیرزنان بابلی جان جوان ۲۵ ساله که کرم کدو داشت را گرفت

جوان ۲۵ ساله‌ای از اهالی بابل که از مدت‌ها پیش دچار کرم کدو بود برای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *