آموزش وردپرس
images

عملیات اجرای جمع آوری فاضلاب خانگی قائمشهر با ۴۸ میلیون یورو آغاز شد

به گزارش  قائم خبر به نقل ازخبرگزاری ایرنا، قائمشهر جز پنج شهرستان استان مازندران است که با اعتبار ۱۵۰ میلیون یورویی بانک توسعه اسلامی ،طرح شبکه جمع آوری فاضلاب خانگی در آن اجرا می شود .

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مازندران در آیین آغاز عملیات اجرای این طرح در قائمشهر گفت: طرح شبکه جمع اوری فاضلاب خانگی شهر قائمشهر در سه فاز و با تخصیص اعتبار ۴۸ میلیون یورویی از امروز آغاز شد .

محمدتقی حسین زاده ادامه داد: طول شبکه جمع آوری فاضلاب خانگی قائمشهر ۵۲۰ کیلومتر است که ۱۴۰ کیلومتر آن در مرحله نخست اجرا می شود.

وی گفت:فاز نخست این طرح در قائمشهر در مدت سه سال انجام خواهد شد و محدوده خیابان کارگر که سطح آب در آن بالا است، نخستین منطقه اجرای این طرح است .

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب مازندران تعداد شهروندان زیر پوشش این طرح را ۳۶۰ هزار نفر اعلام کرد و افزود: با اجرای فاز نخست ۱۲۰ هزار تن از شهروندان قائمشهری از اجرای این طرح بهره مند می شوند.

وی ادامه داد: برای اجرای کامل طرح فاضلاب خانگی قائمشهر دو هزار و ۸۰۰میلیاردریال اعتبار نیاز است که علاوه بر اعتبار بانک توسعه اسلامی اعتبارات ملی نیز حذب خواهد شد.

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

یک دیدگاه

  1. واقعا از بوی تعفن فاضلاب که در خیابانهای نیما مهمانسرا ظرافت زندگی رو غیر ممکن کرده راحت میشیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *