آموزش وردپرس
shahrdari

عکس های حاشیه بازی نساجی و شهرداری بندرعباس

در هفته دهم از رقابت‌های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور نساجی مازندران در استادیوم شهید وطنی، با یک گل از شهرداری بندرعباس با وجود میزبانی شکست را پذیرا شد.

نیمه اول این دیدار با حملات شهرداری بندرعباس آغاز شد چرا که بندرعباسی‌ها به دنبال گل زود‌هنگام بودند اما هر چه تلاش کردند،نتوانستند به گل دست یابند.

در نیمه دوم این دیدار دو تیم بدون تغییر به میدان آمده بودند که در دقیقه ۵۲ بازی نساجی نخستین تعویض خود را به میدان فرستاد تا شاید با آمدن فرید عابدی فوروارد کهنه‌کار نساجی بتواند کمی از فشارها کم کرده و با ارسال‌ها بتواند به گل دست یابد.

اما این تاکتیک هم جواب نداد چرا که مدافعان بلندقامت شهرداری بندرعباس تمامی ارسال‌ها را دفع کردند، نساجی امروز از تاکتیک خاصی استفاده نکرد و ناهماهنگی در بازیکنان نساجی مشهود بود.

بالاخره در دقیقه ۸۰ بازی روی پاس به عقب مدافع نساجی عیسی پرتو،مهدی ودادی توانست از این غفلت بهترین استفاده را کرده و نخستین گل این بازی را درون دروازه نساجی کند تا آه از نهاد هواداران نساجی بلند شود.

این گل نساجی هرچه سعی کرد نتوانست گل خورده بازی را جبران کند تا این بازی را هم در خانه نتواند نتیجه بگیرد.

از حواشی این دیدار می‌توان به شعارهایی که بعضی از هواداران علیه کادر فنی و مدیر عامل نساجی داشتند اشاره کرد.

طرفداران سینه چاک نساجی مازندران با توجه به صدر نشینی تیم محبوب خود ، با روحیه ای مضاعف و سرشار ازغرور و شادی به استادیوم شهد وطنی شهرشان آمدند تا این بار شاهد پیروزی تیمشان باشند و برای اولین بار در خانه جشن پیروزی را برپا کنند .
امروز دیگر درجایگاه ویژه بیشتر افرادی جلوس کرده بودند که فوتبالی و ورزشی بودند . البته ما هرگز از حضور افراد غیر ورزشی درجایگاه ویژه هرگز دلخور نیستیم ولی امروز بیشتر ورزشی بودند.

هادی خلردی معاونت مدیر کل ورزش مازندران به اتفاق حامد ابراهیمی رئیس هیات فوتبال قائمشهر در آغاز بازی با روحیه ای بالا همانند تماشاگران حاضر در انتظار یک برد شیرین بودند ولی در انتها کام آنها نیز همانند فوتبالیستها و تماشاگران تشنه دیدن برد خانگی تلخ تر از زهرمار شد .البته فکر کنم آقای سعادتمند در جائی از استادیوم شهید وطنی به اتفاق چند تن دیگر ناهار میل می کرد ، که نوش جانش باشد چرا که دقایقی پیشتر داشت از قهرمانان جوان کاراته شهرمان استقبال می کرد که یک خسته نباشید هم به ایشان تقدیم می کنیم.
سنگربان جوان نساجی خیلی در طول بازی در تلاش بود تا دروازه اش تا پایان دیدار بسته بماند ولی بخت با وی یار نبود و در اثر یک اشتباه تیمی ، شد آنچه که نباید بشود. صحنه خود گویای این واقعیت است افسوس و یاس از آن سنگربان نساجی و شادی حاصل تلاش تیم مقابل.

متاسفانه داشت اتفاقی از نوع سوم رخ می داد که به خواست خدا بخیر گذشت و گرنه معلوم نبود با توجه به شدت برخورد این دو بازیکن ( مهاجم نساجی و سنگربان تیم بندر عباس ) چه بر سر آنها می افتاد. خدا را شکر که چیزی نشد.

این عزیزان باز مانده جنگ تحمیلی از مشتریان پرو پاقرص بازی هائی که دراستادیوم قائمشهر انجام می شود هستند . انشاا… که همیشه زنده باشند و ما آنها را در استادیوم شهرمان شاهد باشیم .
اگر خدای ناکرده قرار باشد رفته رفته تاسیسات استادیوم شهید وطنی اینگونه آرام آرام از داخل تهی شوند فاتحه سکوها هم خوانده خواهد شد . انشاا… که هرگز چنین نشود .
ترفندی که یاران تیم بندرعباس که صد البته به دستور سرمربی خود این چنین بعد از به ثمر رساندن گل پیروزی مقابل نساجی میزبان ، در دستور کار خود قرار دادند را یاران تیم ما دربازی قبلی خانگی مقابل تیم استقلال اهواز، در دقایق پایانی انجام می دادند اکنون وضعیت ما در جدول چیز دیگری بود.ولی افسوس و صدافسوس

همچنین ببینید

modiran_mazandaran

مدیران مازندرانی در بدنه اجرایی کشور

استان مازندران از جمله استان‌های مدیر پرور بوده که به‌واسطه توانمندی برخی از این مدیران …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *