آموزش وردپرس
dorodgar

فدراسیون فوتبال به اعتراض نساجی قائمشهر رسیدگی کند

قائم خبر:صادق درودگر در رابطه با وضعیت فعلی تیم نساجی و اعتراض به تبانی صورت گرفته در نتیجه بازی آخر این تیم در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: متاسفانه هنوز نتیجه ای از این جلسات حاصل نشد و آقایان از باشگاه مس، در جلسات شرکت نمی کنند، یعنی به راحتی در جلسات قانونی فدراسیون فوتبال شرکت نمی کنند.

وی افزود: متاسفانه ۲۰ روز از برگزاری اولین جلسه گذشته ولی آقایان هیچ توجهی نمی کنند و جلسات را به روز بعد موکول می کنند.

مدیر عامل باشگاه نساجی مازندران افزود: به هرحال مستندات لازم به این کمیته ارائه شده است و من تمام پیامکهای رد و بدل شده میان آنها را دارم و اگر مراجعه و پیگیری نکند باشگاه نساجی اس ام اس ها را در رسانه ها منتشر خواهد کرد.

دوردگر با بیان اینکه برای دفاع از حقوق باشگاه نساجی و مردم مازندران یک قدم هم عقب نمی روم افزود: جهت شفاف شدن این موضوع با تمام وجود همه ماجرا را پیگیری می کنم.

مدیر عامل باشگاه نساجی یکی از بزرگترین مشکلات را همکاری نداشتن فدراسیون قلمداد کرد، گفت: فیفا مثل ایران نیست که مسائل را پیگیر نشود ولی متاسفانه فدراسیون هیچ تلاشی برای به سرانجام رساندن این قضیه انجام نداده است و به نظرم فدراسیون فوتبال برای ندادن هزینه بیشتر باید هر چه سریعتر این جریان را پیش ببرند و آن را به نتیجه برسانند.

وی درخصوص بازی لیگ امسال افزود:باشگاه نساجی با برنامه به سمت جلو پیش می رود چرا که مسئله پرونده نباید بر روی آینده باشگاه تاثیر منفی بگذارد.

درودگر درباره آینده اش در نساجی افزود: این هفته با پرهام تیم جلسه ای را برگزار می کنیم و درباره آینده تصمیم می گیریم.

این مسئول در پایان با بیان اینکه از طرف مسئولان درباره قضیه تبانی حمایتی صورت نگرفت، افزود: برخی از چهره های تاثیرگذار متاسفانه با فدراسیون فوتبال تماس گرفتند که پرونده ما را پیگیری نکنند.

همچنین ببینید

roohani

شیخ محبوب مقتدرانه ماندگار شد

به گزارش قائم خبر؛ در روز ۲۹ اردیبهشت ماه مردم با حضور گسترده خود پای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *