آموزش وردپرس
dorodgar

فدراسیون فوتبال به اعتراض نساجی قائمشهر رسیدگی کند

قائم خبر:صادق درودگر در رابطه با وضعیت فعلی تیم نساجی و اعتراض به تبانی صورت گرفته در نتیجه بازی آخر این تیم در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: متاسفانه هنوز نتیجه ای از این جلسات حاصل نشد و آقایان از باشگاه مس، در جلسات شرکت نمی کنند، یعنی به راحتی در جلسات قانونی فدراسیون فوتبال شرکت نمی کنند.

وی افزود: متاسفانه ۲۰ روز از برگزاری اولین جلسه گذشته ولی آقایان هیچ توجهی نمی کنند و جلسات را به روز بعد موکول می کنند.

مدیر عامل باشگاه نساجی مازندران افزود: به هرحال مستندات لازم به این کمیته ارائه شده است و من تمام پیامکهای رد و بدل شده میان آنها را دارم و اگر مراجعه و پیگیری نکند باشگاه نساجی اس ام اس ها را در رسانه ها منتشر خواهد کرد.

دوردگر با بیان اینکه برای دفاع از حقوق باشگاه نساجی و مردم مازندران یک قدم هم عقب نمی روم افزود: جهت شفاف شدن این موضوع با تمام وجود همه ماجرا را پیگیری می کنم.

مدیر عامل باشگاه نساجی یکی از بزرگترین مشکلات را همکاری نداشتن فدراسیون قلمداد کرد، گفت: فیفا مثل ایران نیست که مسائل را پیگیر نشود ولی متاسفانه فدراسیون هیچ تلاشی برای به سرانجام رساندن این قضیه انجام نداده است و به نظرم فدراسیون فوتبال برای ندادن هزینه بیشتر باید هر چه سریعتر این جریان را پیش ببرند و آن را به نتیجه برسانند.

وی درخصوص بازی لیگ امسال افزود:باشگاه نساجی با برنامه به سمت جلو پیش می رود چرا که مسئله پرونده نباید بر روی آینده باشگاه تاثیر منفی بگذارد.

درودگر درباره آینده اش در نساجی افزود: این هفته با پرهام تیم جلسه ای را برگزار می کنیم و درباره آینده تصمیم می گیریم.

این مسئول در پایان با بیان اینکه از طرف مسئولان درباره قضیه تبانی حمایتی صورت نگرفت، افزود: برخی از چهره های تاثیرگذار متاسفانه با فدراسیون فوتبال تماس گرفتند که پرونده ما را پیگیری نکنند.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *