آموزش وردپرس
majidi28-1

فرزاد مجیدی : با اختلاف یک یا دو گل خونه به خونه را شکست می‌دهیم

سرپرست تیم فوتبال نساجی مازندران، گفت: فوتبال قابل پیش بینی نیست اما حس من می گوید با اختلاف یک یا دو گل نساجی برنده خواهد شد.

بدون تردید حساس ترین دیدار هفته چهارم لیگ دسته اول را دو تیم نساجی مازندران و خونه به خونه بابل در قائمشهر برگزار می‌کنند. دیداری که خیلی ها از آن به عنوان دربی استان مازندران یاد می کنند.یکی از چهره های ویژه این دربی فرزاد مجیدی ، کاپیتان اسبق استقلال تهران و سرپرست نساجی مازندران، به شمار می رود.

فرزاد مجیدی که تجربه زیاد و سابقه خوبی در دربی های تهران دارد در مورد بازی با خونه به خونه بابل گفت:

خوشبختانه بازیکنان بعد از برد شیرین مقابل آلومینیوم اراک سرحال هستند و شرایط خوبی دارند. دربی هم به هر حال شرایط خودش را دارد و جدای از همه بازی هاست. یک رویداد خاص و بزرگ که ان شاءالله با تلاش کادر فنی، همت بچه ها و حمایت هواداران خونگرم قائم شهری به نفع نساجی به پایان خواهد رسید.

فرزاد مجیدی ادامه داد:

ما دنبال مساوی هم نیستیم و با شناختی که از پاشازاده و بازیکنان تیم دارم می دانم در مخیله هیچ کدام نمی گنجد که بخواهند بدون سه امتیاز از این بازی بیرون بیایند. البته برای تیم خونه به خونه هم احترام زیادی قائلیم و حریف را دستکم نخواهیم گرفت.

سرپرست تیم فوتبال نساجی مازندران همچنین با اشاره به حضور پرشمار هواداران قائمشهری در ورزشگاه یادآور شد:

شک نداریم طرفداران با معرفت و پر شور نساجی ورزشگاه وطنی را پر می کنند و پیشاپیش قدردان این عزیزان هستیم. فقط می خواستم یک نکته را یادآوری و از همشهریان قائمشهری خودم بخواهم در طول مسابقه فقط به تشویق تیم خود و حمایت از بچه ها بپردازند و اجازه ندهند هیچ مساله ای تولید حاشیه کند. فراموش نباید کرد ما هفته ششم بازی حساس دیگری در خانه با ملوان داریم و باید هوشیار باشیم کماکان از نعمت حضور هواداران پرشور خود بهره مند باشیم.

فرزاد مجیدی از پیش بینی نتیجه بازی پرهیز کرد اما گفت:

فوتبال قابل پیش بینی نیست اما حس من می گوید با اختلاف یک یا دو گل نساجی برنده خواهد شد.

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *