آموزش وردپرس
edare-varzesh

فرشید قدیمی رئیس اداره ورزش و جوانان قائم شهر شد

قائم خبر: طی حکمی از سوی مدیر کل ورزش و جوانان استان مازندران، فرشید قدیمی به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان قائم شهرمنصوب شد .

در جلسه ای که بدین منظور در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان با حضور علوی معاونت توسعه ی منابع و نیروهای انسانی و سهرابی مسئول امور اداری اداره کل و رمضانی مسئول امور مالی و پرسنل اداره ورزش و جوانان، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دلیلی در زمان تصدی گری اداره ،قدیمی بعنوان سرپرست جدید اداره معرفی شد.

پیش از این و پس از برکناری عادل عالیشان ، عباد دلیلی بعنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان قائم شهر مشغول فعالیت بود.

لازم به ذکر است که فرشید قدیمی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان های سوادکوه و فریدونکنار را به عهده داشت.

ظهر روز پنج شنبه فرشید قدیمی همراه با سید هادی حسینی نماینده مردم قائمشهر از استادیوم شهید وطنی بازدید کردند و پیگیر آخرین وضعیت آن شدند.

قائم خبر این انتصاب را به آقای فرشید قدیمی تبریک می گوید و امیدواریم ایشان بتوانند در سمت جدید خود ورزش قائمشهر را بیش از پیش شکوفا سازند.

همچنین ببینید

atash

آتش سوزی در روستای رکابدارکلای قائم شهر

قائم خبر :مشاهدات آتش نشانان از بررسی محل حادثه ،ساختمانی با سقف حلبی بود که …

۳ دیدگاه

  1. آقا فرشید از مربیان قدیمی و خوب ما بود

  2. va in dastaan ham chenan edame darad…

  3. کاروعملکرد رئیسان گذشته اداره ورزش وجوانان قائمشهر را درسنوات گذشته دیدیم وشاهد کارشان بودیم . انشاا… که این یکی بتواند سروسامان بهتری به امر ورزش قائمشهر بدهد .

    اگر به گوشه جمال بعضی ازآقایان مسئول گذشته درورزش جوانان این شهرستان برنخورد بایدبگویم اداره ورزش وجوانان ( اداره تربیت بدنی ) این شهرستان بعدازدوره آقای خطیب مدیرکل پرتلاش وموفق مازندران ، به موش آزمایشگاهی تبدیل شده بود وهرکس که می خواست تجربه ای درامورتربیت بدنی کسب کند بعنوان مسئول ورزش به این شهرستان اعزام می شد وبعداز مدتی مجددا نفربعدی برای آموزش اعزام می شد .حلاببینیم آقا فرشید عزیز چکارخواهدکرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *