آموزش وردپرس
farmandar-jadid

فرماندار جدید قائمشهر معرفی شد.

علیرضا یونسی در مراسم تودیع و معارفه فرمانداران قدیم و جدید شهرستان قائمشهر در سالن همایش شهرداری گفت : تغییر خواست مردم است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران که در مراسم تودیع و معارفه فرمانداران قدیم و جدید شهرستان قائمشهر در سالن همایش شهرداری سخن می گفت تغییر را خواست مردم دانست و با بیان اینکه با تجزیه و تحلیل از افرادی استفاده می‌کنیم که مطالبات مردم را برآورده کنند، تصریح کرد: تغییر باید سبب شکوفایی و افزایش ضریب خدمت به مردم شود، تحت هیچ شرایطی دنبال حاشیه‌سازی نیستیم و انتقادات نمایندگان از روی وظیفه و دلسوزی می‌دانیم.

وی خواستار راه‌اندازی اتاق فکر با استفاده از شخصیت‌های نخبه در فرمانداری شد و افزود: در کنار استفاده از اندیشه نخبگان در جهت توسعه شهرستان، باید هماهنگی و تعامل با نمایندگان، علما و امام جمعه به صورت کامل صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه برای اتمام پروژه‌های نیمه تمام دولت گذشته نیاز به هزار میلیارد تومان اعتبار است، گفت: امسال فقط ۲۲ درصد بودجه محقق شده و با وجود دشمنان زیادی که در دنیا داریم راهی جز همبستگی وجود ندارد.

در این مراسم معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران از زحمات علی پیرفلک فرماندار سابق قائمشهر تقدیر و تشکر نمود و مهدی محمدی را به عنوان فرماندار جدید قائمشهر معرفی کرد.

تغییر خواست مردم است
تغییر خواست مردم است
تغییر خواست مردم است
تغییر خواست مردم است
تغییر خواست مردم است

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۵ دیدگاه

 1. باسلام ای کاش صحبتهای نماینده آقای کمال علیپور را هم درج می کردید که خود را بازرس شهرداری می دانستند در دوره احمدی نژاد و لب فرو بسته بودند و همینک خود را دایه ی دلسوزتر از مادر می دانند و برای دولت خط و نشان می کشند و در مدت ۵ ماه عمر دولت ۱۱ وزیر را به بهانه های واهی به مجلس کشاندند .آقای علیپور رای آقای روحانی در قائمشهر از مجموع رای شما و آقای حسینی بالاتر بود پس لطفا بیشتر مراقب خود باشید انتخابات نزدیک است و مردم اماده اند تغییر را بار دیگر امتحان کنند.

 2. آقای علیپور ، دکتر روحانی نماینده قاطع یک ملت است و شما نماینده یک شهر کوچک از این کشور !!! خودت باید بدانی که هر آن کس که برای روحانی مزاحمت ایجاد کند در مقابل اراده ملت ایستاده و در موج ملت غرق خواهد شد. با آراء مردم مقابله نکن………………..

 3. قائمشهرشهر من

  اقای علی پور
  واقعا برای خودم متاسفم که شما بعنوان نماینده مردم قائمشهرهستی ولی هنوز قلدر مابانه صحبت میکنی و خودرا مانند مدرس مینامی.مدرسی که میشناختیم در برابر استبداد ایستاد .آقای علی پور آیا اختلاس ۳هزار میلیاردی وداستان کهریزک و قصه بابک زنجانی واختلاس بیمه و داستان اختلاس استانداری و…هزاران تخلف پیدا وناپیدا در همان دولتی اتفاق نیافتاد که شما ازآن بعنوان دولت اصول گرا نام بردید دفاع جانانه کردیدو گفتید فقط یکسال آخر به انحراف کشیده شد یعنی شما انحراف راچه تعریف میکنید؟یعنی تابحال دزدی و اختلاس و رانت را جز انحراف نمی دانستیدو سکوت می کردید.برای خودم متاسفم که شما بعنوان نماینده من هستید وطرز تفکر شما اینگونه می باشد و واسه خودم متاسفم که فرماندار اصول گرایش موقع تودیع چندین بار بغض میکند وگریه اش میگیردبخاطرمنصب و پستی که مولای متقیان آنرا به کفش کهنه وآب بینی بز تشبیه کرده است .خواهشمند است سانسور نکن قائم جان فدات شم

 4. انتصاب بجا و ارزنده جناب آقای محمدی را به عنوان فرماندار شهرستان قائمشهر که بدون شک با توجه به سوابق درخشان ایشان در پست های مدیریتی پیشین ، قطعا بهتربن انتخاب برای این سمت می باشند و با تجارب ارزشمند خود موجب توسعه و آبادانی شهرستان قائمشهر خواهند شد .
  به این بزرگوار و افتخار روستای مشون کلا و منطقه و شهرستان ساری از صمیم قلب تبریک عرض می نمایم.
  سید محمود اندی مدیر وبلاگ روستای مشون کلا

 5. ای بابا یک بار هم که شده یکی پیدا نشد جلوی این نماینده دولت قبلی رو بگیره آقای معاون استاندار از شما انتظار داشتیم به خاطر رای مردم هم که شده جلوی این کارشکنان را بگیرید و اجازه ندهید هرچه می خواهند بگویند یکی از پخته ترین کارهای این دولت برچیدن دست کارگزاران دولت قبلی بود آقای علیپور هم دلش به حال خودش بسوزد که دیگر جایی در دل مردم شهرستان قایمشهر نداردو باید دنبال سوراخ موش بگردد ما حتما با این سخنرانی ایشان در رایمان تجدید نظر خواهیم کرد یک توصیه دارم به اقای علیپور دیگر برایهیچ انتخاباتی در این شهرستان شرکت نکند که جایی در دل مردم ندارد قصاص قبل از جنایت نکن داداش لطفا سانسور نکنید تا همه بدانند که نماینده شهرشان با رای میلیونی چگونه برخورد می کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *