آموزش وردپرس

فرماندار قائمشهر به مدیران کم کار شهرستان هشدار داد

قائم خبر: مهدی محمدیˈ روز پنجشنبه درجلسه شورای اداری شهرستان گفت : مدیران پا به کار برای انجام امور و کارها مورد نظر هستند و در غیر این صورت مدیران کم کار باید انتظار جابه جایی را داشته باشند.

وی از مدیران دستگاه های اجرایی خواست تا با پیروی از تاکیدات رهبری خدمت صادقانه به مردم را در اولویت کاری خود قرار دهند و تاکید کرد : عملی شدن خدمت صادقانه و انجام وظیفه از سوی مسوولان و کارگزاران نظام انتظاری است که مردم از آنان دارند.

فرماندار قائمشهر با تاکید برلزوم تکریم ارباب رجوع در دستگاه های اجرایی گفت : کارگزاران دولت باید خود به گونه ای به ارباب رجوع برخورد کنند که انتظار دارند با خودشان برخورد شود.

وی بر لزوم تسهیل در انجام امور اداری ارباب رجوع تاکید و افزود : نباید شهروندان به خاطر نامه نگاری های اداری اذیت شوند و کارشان معطل بماند.

محمدی ملاک ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی و مدیران را بررسی میزان رفع مسائل و مشکلات ارباب رجوع دانست و گفت : عملکردها تنها در این چارچوب و بدون لحاظ کردن وابستگی مدیران به حزب ، گروه های سیاسی و افراد ارزیابی خواهد شد.

وی از انجام بازرسی های نامحسوس از ادارات شهرستان خبر داد و افزود : حضور بموقع کارکنان در ادارات و چگونگی انجام وظیفه آنان هم دراین بازرسی ها ارزیابی می شود.

فرماندار قائمشهر همچنین از اجرای چند برنامه محوری برای بررسی مسائل و مشکلات مناطق مختلف شهرستان خبر داد و گفت : حضور در یک مسجد شهری و روستایی در هر شبانه روز و برگزاری جلسات شوراها و دهیاران روستاها در هر دوره سه ماهه از جمله این برنامه ها است.

وی از مدیران دستگاه های اجرایی خواست تا از ظرفیت رسانه ای هم استفاده کنند و تاکید کرد : رسانه ها چشم بینا و گوش شنوای مردم هستند و با نقد منصفانه می توانند این مسائل را به مسوولان انتقال دهند.

او از نقد سازنده رسانه ها استقبال کرد و از خبرنگاران امین به عنوان مشاوران خوب برای دستگاه های اجرایی نام برد.

فرماندار قائمشهر با اشاره به در پیش بودن ایام عید نوروز از دستگاه های حفار خواست تا پایان بهمن تمامی حفاری ها را انجام دهند و گفت : می بایست با ترمیم حفاری ها، معابر عمومی مناسب ر ا برای شهروندان فراهم آوریم .

وی همچنین از اتاق اصناف قائمشهر خواست تا نسبت به ساماندهی دستفروشان بویژه در هسته مرکزی شهر اقدام کند و تاکید کرد : در صورت انجام نشدن این ساماندهی برخورد قهری با این افراد صورت خواهد گرفت.

همچنین ببینید

sahel

ساحل زیبای چپکرود

طولانی ترین ساحل ماسه ای خزر طولانی ترین ساحل ماسه ای خزر اکثر دوستان به …

۲ دیدگاه

  1. امیدوارم رفع حاجات مردم زحمت کش قائمشهر دغدغه اصلی مسئولین باشه ، خدا را نه در جهنم میتوان پیدا کرد نه در بهشت خدا فقط در قلب انسانهاست .

  2. به نظر من فرماندار محترم باید از چند نفر که فارغ التحصیل رشته برنامه ریزی منطقه ای می باشند به عنوان مشاور برای برنامه ریزی و چگونگی توسعه شهرستان قائمشهر استفاده نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *