آموزش وردپرس
pirfalak

فرماندار قائمشهر: نخواهیم گذاشت تیم نساجی فروپاشد و بعد برایش مرثیه سرایی کنیم

 آقای فرماندار همانطور که می دانید باشگاه نساجی هم اکنون در وضعیت نامناسب و اسفناکی بسر می برد. بعنوان شخص اول سیاسی شهرستان قائمشهر در خصوص حل مشکلات این باشگاه چه راهکاری درنظر دارید؟

ضمن عرض سلام  باید عنوان کنم این موضوع اسفناک که شما میفرمایید را از چند زاویه میشود نگاه کرد. یک زاویه از لحاظ نتیجه گیری که این وضعیت کم و بیش برای تیمهای دیگر نیز ممکن است به وجود بیاید. اینجا نباید خیلی عاطفی و احساسی به موضوع نگاه کرد. من دفعه قبل هم به شما گفتم زمان سرمربیگری فیروز کریمی در استقلال این تیم در استادیوم آزادی ۴ بر ۱ به داماش گیلان باخت و داماش آن سال به یک دسته پایین تر سقوط کرد اما استقلال قهرمان شد. خوشبختانه خوش شانسی که تیم نساجی آورده همزمان با دوباخت خانگی اش تیمهای دیگر بالای جدول نیز می بازند. ما می توانستیم از فرصت استفاده کنیم و نکردیم.

موضوع دوم برمیگردد به بحث مدیریت. خیلی از تیمها در چنین وضعیتی قرار می گیرند و این نتیجه ها برایشان به وجود می آید اما طوری شرایط تیم را مدیریت می کنند که تنش و حاشیه نداشته باشند. عکس قضیه هم هست و بعضی از تیمها که صدرجدولی هستند در تمیشان تا دلتان بخواهد حاشیه است.

موضوع سوم بحث منابع مالی و تعهدات مالی باشگاه است. من در مصاحبه قبلی هم به شما گفتم که الان در وضعیت فعلی ورود بخش خصوصی به تیمهای ورزشی صرفا هزینه است و نمیشود به آن سرمایه گذاری گفت. سرمایه گزاری یک رابطه دوطرفه است و این کاملا یک طرفه است. فقط باید پول خرج کنی و چیز دیگری جز دردسر و حواشی و فشارها و استرس ها نصیب شما نمی شود.

اما آن چیزی که الان هواداران نساجی را نگران می کند این است که این مدیریت چه هدفی و برنامه ای برای تیم نساجی دنبال می کند؟ آیا اصلا برنامه ای دارد؟ هدفی را مشخص کرده است که بر اساس آن هدف و برنامه حرکت کند؟ این مدیریت اصلا میخواهد تیم نساجی صعود کند و به لیگ برتر برود یا که خیر؟ میخواهد نساجی را در همین حد نگه دارد و اصلا میخواهد ادامه بدهه یا نه؟ یا می خواهد دو ماه دیگر برود و بگوید من نیستم.

آقای پیرفلک واقعیت امر این است که صحبتهای مدیرعامل باشگاه با عملی که اتفاق می افتد بسیار تفاوت دارد. شما بعنوان مسئول شهر چه واکنشی نشان می دهید؟

ببنید من قطعا بعنوان مسئول شهر این موضوع را پیگیری میکنم. کما اینکه بعد از این وضعیت با نمایندگان محترم شهر تماس گرفتم و قول یک جلسه ای برای شنبه هفته آینده گذاشتیم و اگر بتوانیم طوری برنامه ریزی کنیم که نمایندگان بعلاوه آقای سعادتمند و خود آقای قاسم نژاد حضور داشته باشند سعی می کنیم شنبه پیگیری های لازم را انجام دهیم. نظارت ما بسیار تاثیرگذار است. قطعا دستگاه ورزش استان متولی و ناظر اصلی بر این رابطه است و ما نیز وظیفه پیگیری مطالبات مردم داریم که قطعا این وظیفه را انجام خواهیم داد و همه بایکدیگر می توانیم کمک کنیم تا تیم فوتبال نساجی را از این وضعیت دربیاوریم.

اولویت اصلی جلسه شنبه چه خواهد بود؟

قطعا اولویت و هدف بعدی ما از جلسه آینده این است که مدیریت فعلی باشگاه میخواهد ادامه کار بدهد یا نه. و اگر میخواهد ادامه بدهد چه برنامه ای برای حل و فصل مسائل و مشکلات دارد. اگه عزمش برای حل مشکلات جدی باشد حتما و لزوما باید به تعهدات و مخصوصا تعهدات مالی خود عمل کند و ما کمکش می کنیم و اگر عزم جدی برای حل مشکلات نداشته باشد ما منتظر نمی مانیم که خدایی ناکرده تیم نساجی با این همه قدمت و هوادار بخواد فروبپاشد و از بین برود و بعد ما بخواهیم برایش مرثیه سرایی کنیم.

آیا قطعا شنبه مسائل حل خواهد شد؟

قطعا جلسه آینده برای این است که وضعیت را مشخص کنیم. البته ار حرفهایم اینطور برداشت نشود که می خواهیم تکلیف آقای قاسم نژاد را مشخص کنیم. سعی ما بر این است که در جلسه آینده مسائل را شفاف تر و اجرایی تر پیگیری کنیم.

اما بسیاری از بازیکنان نساجی قصد ترک نساجی را دارند.

من به بعضی از بازیکنان توصیه دارم. آنهایی که تحت تاثیر جو قرار می گیرند از آنها خواهش میکنم که درگیر حواشی نشوند و انرژی و فکر و ذهن خود را برای بازی بگذارند. بازیکنان وظیفه دارند مسئولیت بازیگریشان را انجام بدهند و نباید در مسائل دیگر دخالت کنند و انرژی شان را برای آن بگذارند. دوستان دیگری که بنا به هردلیلی اگر فکر می کنند یک گروهی آن پشت نشسته اند که منت بکشند که اینها بیایند بازی کنند چنین چیزی نیست و بازیکن همانند یک سرباز و مرزبان باید وظیفه اش را انجام بدهد. آیا مرزبان اگر یک ماه حقوق نگرفت مرز را تحویل دشمن می دهد؟ متاسفانه الان بعضی از بازیکنان ما اینطور شده اند و می گویند به من پول ندهید من کار نمی کنم.

ولی وقتی بازیکنی متاهل است و زندگی دارد چندماه حقوق نمی گیرد به نظرتان زندگی اش مختل نمی شود؟

قطعا همینطور است. اما وقتی بازیکن و کادرفنی به تیم ته جدولی می بازد باید شهامت داشته باشد و بگوید ما بد بودیم نه اینکه همیشه بگویند چون پول نمیدهند همین است و این خیلی بد است.

منبع: نساجی اسپرت

همچنین ببینید

atash

آتش سوزی در روستای رکابدارکلای قائم شهر

قائم خبر :مشاهدات آتش نشانان از بررسی محل حادثه ،ساختمانی با سقف حلبی بود که …

یک دیدگاه

  1. اخه به شما حقوق ندن کار میکنین؟تاکی می خاین شعار بدین؟بابا بی خیال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *