آموزش وردپرس
sepah

فرمانده جدید سپاه قائمشهر معرفی شد

بعدازظهر امروز با حضور جانشین فرماندهی سپاه کربلای مازندران علی رمضانی از سمت فرماندهی سپاه ناحیه قائمشهر تودیع و ابراهیم یعقوبی در این سمت معارفه شد.

علی رمضانی با اشاره به عملکرد شایسته امر به معروف و نهی از منکر سپاه ناحیه قائمشهر و نیز پایلوت شدن این شهرستان در موضوع نهی از منکر مبارزه با اعتیاد در کشور اذعان داشت: این ستاد در قالب طرح بسیج مبارزه با مواد مخدر با اقدامات ارزنده‌ای همچون شناسنامه‌دار کردن معتادان و قاچاقچیان،تربیت مربیان، برگزاری کلاس‌های آشنایی و پیشگیری از اعتیاد در محلات و مدارس و توانمندسازی والدین در مقابله با اعتیاد فرزندان گام‌های مهمی برداشته است.

رمضانی به پدیده بدحجابی اشاره کرد و افزود: این پدیده مدتی است که شیوع پیدا کرده و سبب تشویش شده است.

فرمانده سابق سپاه ناحیه قائمشهر با تاکید بر عزم جدی مسئولان در مقابله با این موضوع اجتماعی بیان کرد: کنترل و برخورد با پدیده بدحجابی در دستور کار جدی سپاه و بسیج قرار گرفته است.

وی با اشاره به برگزاری متعدد یادواره‌های شهدا خاطرنشان کرد: به همین علت در چند سال اخیر، قائمشهر به شهر یادواره‌ها معروف شده است.

همچنین ببینید

roohani

شیخ محبوب مقتدرانه ماندگار شد

به گزارش قائم خبر؛ در روز ۲۹ اردیبهشت ماه مردم با حضور گسترده خود پای …

۲ دیدگاه

  1. قربان.حجاب چه ربطی به سپا ه داره ؟؟إإإمگه شما وزیرفرهنگ وآموزش وپرورش یاارشادهستید؟إوظیفه شمابرقرای امنیت ،اطمینان،آرامش،وحفظ اعتباروآبروی شهروندانه.سپاه یک تشکل مردم نهاده .نگاه سیاسی به امورات مردم نداشته باشید.مردمی باشید.مردمی.مردمی.وفقط وفقط مردمی.

    • با سلام/سپاه طبق اصل ۱۵۰قانون اساسی به وظایف خود که پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی است عمل خواهد کرد ,و با قدرت بسیج پاسخ یاوه گویان را کوبنده خواهد داد/دوســــــــــــت عزیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *