آموزش وردپرس
sepah

فرمانده جدید سپاه قائمشهر معرفی شد

بعدازظهر امروز با حضور جانشین فرماندهی سپاه کربلای مازندران علی رمضانی از سمت فرماندهی سپاه ناحیه قائمشهر تودیع و ابراهیم یعقوبی در این سمت معارفه شد.

علی رمضانی با اشاره به عملکرد شایسته امر به معروف و نهی از منکر سپاه ناحیه قائمشهر و نیز پایلوت شدن این شهرستان در موضوع نهی از منکر مبارزه با اعتیاد در کشور اذعان داشت: این ستاد در قالب طرح بسیج مبارزه با مواد مخدر با اقدامات ارزنده‌ای همچون شناسنامه‌دار کردن معتادان و قاچاقچیان،تربیت مربیان، برگزاری کلاس‌های آشنایی و پیشگیری از اعتیاد در محلات و مدارس و توانمندسازی والدین در مقابله با اعتیاد فرزندان گام‌های مهمی برداشته است.

رمضانی به پدیده بدحجابی اشاره کرد و افزود: این پدیده مدتی است که شیوع پیدا کرده و سبب تشویش شده است.

فرمانده سابق سپاه ناحیه قائمشهر با تاکید بر عزم جدی مسئولان در مقابله با این موضوع اجتماعی بیان کرد: کنترل و برخورد با پدیده بدحجابی در دستور کار جدی سپاه و بسیج قرار گرفته است.

وی با اشاره به برگزاری متعدد یادواره‌های شهدا خاطرنشان کرد: به همین علت در چند سال اخیر، قائمشهر به شهر یادواره‌ها معروف شده است.

همچنین ببینید

atash

آتش سوزی در روستای رکابدارکلای قائم شهر

قائم خبر :مشاهدات آتش نشانان از بررسی محل حادثه ،ساختمانی با سقف حلبی بود که …

۲ دیدگاه

  1. قربان.حجاب چه ربطی به سپا ه داره ؟؟إإإمگه شما وزیرفرهنگ وآموزش وپرورش یاارشادهستید؟إوظیفه شمابرقرای امنیت ،اطمینان،آرامش،وحفظ اعتباروآبروی شهروندانه.سپاه یک تشکل مردم نهاده .نگاه سیاسی به امورات مردم نداشته باشید.مردمی باشید.مردمی.مردمی.وفقط وفقط مردمی.

    • با سلام/سپاه طبق اصل ۱۵۰قانون اساسی به وظایف خود که پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی است عمل خواهد کرد ,و با قدرت بسیج پاسخ یاوه گویان را کوبنده خواهد داد/دوســــــــــــت عزیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *