آموزش وردپرس
IMG_0169

فروش تیم فوتبال نساجی قائمشهر کلید خورد

قائم خبر :

تیم فوتبال نساجی مازندران که از حدود ۲ هفته پیش به خاطر اعتصاب بازیکنانش به کما رفته بود ، اکنون گفته می شود که به فروش گذاشته شده است .

پایگاه اطلاع رسانی باشگاه نساجی دوشنبه شب اعلام کرد که نخستین نشست فروش تیم فوتبال این باشگاه امشب با خریدار در تهران برگزار شده است .

این پایگاه از قول محمود فکری ، سرمربی تیم فوتبال نساجی نوشت که خریدار امشب با ‘ مهدی پرهام ‘ مالک کنونی باشگاه مذاکره کرد و توافقات خوبی به دست آمده است.

وی جرئیات مذاکره را فاش نکرد و نامی از خریدار جدید نبرده است.

فکری در عین حال گفت که تیم نساجی از  سه شنبه تمریناتش را از سر می گیرد.

پایگاه اطلاع رسانی باشگاه نساجی همچنین به نقل از ‘ مازیار مردانی ‘ ، رابط مالک جدید ، فضای گفت و گوی نشست فروش باشگاه را ‘ بسیار خوب ‘ توصیف کرد.

وی گفت : جلسه بسیار خوبی برگزار شد. دو طرف توافقات اولیه را پیرامون خرید باشگاه نساجی داشتند و در روزهای آینده انشاالله توافقات نهایی صورت می گیرد.

در همین حال ، باشگاه نساجی اعلام کرد که نخستین تمرین تیم فوتبال فردا ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه در استادیوم شهید وطنی قائمشهر برگزار می شود.

بازیکنان نساجی پس از آخرین بازیشان که سوم آبان مقابل خونه به خونه ، دیگر تیم مازندرانی برگزار شد با امضای متنی خطاب به هواداران اعلام کردند که تا دریافت ۳۰ درصد از مبلغ قراردادشان بازی نخواهند کرد.

بازیکنان نساجی در این نوشته با اعلام این که باشگاه در این فصل با وجود انجام ۱۱ بازی هیچ دستمزدی به آنان پرداخت نکرد ، نوشته بودند که در این مدت فقط به عشق هواداران بازی کردند ولی اکنون دیگر به میدان بازنخواهند گشت تا خواسته اشان محقق شود.

مالک باشگاه نساجی هم با گله از مسئولان شهرستان قائمشهر و استان مازندران ، اعلام کرده بود که با وضعیت موجود قادر به ادامه باشگاهداری نیست و هر مشتری ای که بیاید ، آن را واگذار می کند.

 

همچنین ببینید

2259380

اجرای طرح‌های فاضلاب در ۵ شهر مازندران

ذبیح اله ذاکری مدیرعامل شرکت آبفای شهری مازندران امروز در آئین معارفه مدیرجدید آبفای شهرستان …

یک دیدگاه

  1. نساجی مانند فرزند یتیمی است که سالها بدلیل بی توجهی و بی مهری مسئولین بی کفایت دست به دست میشود، ابتدا کارخانه نساجی، بعد سینما فجر، الان هم تیم فوتبال نساجی، مطمئنا در آینده ای نه چندان دور شالوده شهر از هم گسیخته خواهد شد، .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *