آموزش وردپرس
ashuri

فساد در فوتبال به نقل از بازیکن قائمشهری

 قئم خبر به نقل از سایت مازنی نیوز:احمد آشوری بازیکن قائمشهری تیم شهرداری یاسوج از پشت پرده اتفاقات رخ داده در زندگی ورزشی اش گفت.

کمیل یحیی زاده : با احمد آشوری بازیکن قائمشهری تیم شهرداری یاسوج پس از پایان بازی تیمش در برابر پدیده مشهد گفتگویی انجام دادیم. آشوری در این گفتگو از فسادی پرده برداشت که بی شک می تواند آغاز کننده پرونده جدیدی برای کمیته منشور اخلاقی فدراسیون فوتبال باشد.

*** از آخرین وضعیت شهرداری یاسوج بگو.

به هر حال چند هفته ای است که سرمربی جدیدی به تیم ما اضافه شده و با توجه به رتبه ای که در جدول داریم در تمام بازی ها به فکر کسب سه امتیاز هستیم.

*** بازی تیم شهرداری یاسوج با تیم پدیده چطور بود؟

حقیقتش این است که برای من در این بازی دو هدف وجود داشت. اولین هدفم به عنوان بازیکن تیم شهرداری بود تا در برابر تیم قدرتمند پدیده به برتری دست یابیم تا در جدول وضعیت مان بهتر شود ولی هدف دوم من به عنوان یک فرد قائمشهری این بود که با کسب امتیاز از پدیده راه برای رسیدن نساجی مازندران به صدر جدول هموارتر گردد.

*** از نساجی صحبت کردی. بعد از بازی تیمتان در برابر نساجی حرف و حدیث های فراوانی به وجود آمد. لطفا از آن اتفاقات صحبت کن.

خب بازی شهرداری یاسوج با نساجی اولین بازی دور برگشت بود و اتفاقات دست به دست هم داد تا اولین بازی نساجی با هدایت آقای دست نشان باشد. بنده به شخصه همواره به اینکه آقای دست نشان همشهری بنده هستند افتخار میکنم چون ایشان اسطوره شهرمان و مربی پرافتخار و مرد بزرگی هستند. شب قبل از بازی آقای برگی زر (سرمربی وقت شهرداری یاسوج) و دستیارشان به اتاق من آمدند تا در مورد تیم نساجی اطلاعاتی به دست آورند چون من در این تیم سابقه بازی داشتم. همان لحظات فردی که اکثر فوتبالی های قائمشهر او را می شناسند به من زنگ زد و سپس به من پیشنهاد داد تا در این بازی کم کاری کنم. بنده همان لحظه به ایشان عنوان کردم که نه مهاجم هستم تا گل زنی نکنم و نه دروازبان هستم که گل بخورم . از سویی من تعهد به باشگاهم دارم و تلاش میکنم تا نانی که به دست می آورم حلال باشد. همان موقع آقای برگی زر از من خواستند تا این موضوع را به کمیته اخلاق فدراسیون منتقل کنم. آنجا هم عنوان کردم مطمئن هستم روح آقای دست نشان از این موضوع باخبر نبوده است و این افراد در واقع با این کارهایشان به آقای دست نشان خیانت می کنند. که پس از این ماجرا سیل پیامک های تهدید به سمت گوشی من روانه شد!

*** چرا تهدید !؟

ببینید من باید مطالبی را عنوان کنم تا همشهریان عزیزم بدانند عده ای در قائمشهر هستند که به خاطر تن ندادن به خواسته های مالی شان همواره برایم مشکل درست می کنند.

*** اگر خودتان تمایل دارید می توانید در این مورد صحبت کنید .

زمانی که بنده در تیم نساجی بازی می کردم شخصی که همه جا خود را عاشق نساجی معرفی میکند و رابطه نزدیکی هم با سرمربی وقت نساجی ، داشت به من گفت اگر ۵۰ % قراردادت را ندهی باشگاه تو را برای فصل بعد نمی خواهد. بنده که تا آن موقع در ۱۱ بازی ، ۸ بازی را بازی کردم ، همزمان با قبول نکردن درخواست آن آقا ، تا پایان فصل حتی در لیست ۱۸ نفره هم قرار نگرفتم.

*** خب از کجا می دانی که این شخص از طرف سرمربی یا باشگاه این حرف ها را بیان می کرد؟

شب عید باشگاه مبلغ کمی پول به بازیکنان داد. این شخص عاشق نساجی!!! به من زنگ زد و درخواست نصف از آن پول را کرد . من مخالفت کردم . هنوز فصل تمام نشده بود که این شخص به من گفت باشگاه دیگر تو را برای فصل بعد نمی خواهد که همینگونه هم شد و در صورتی که من قرار داد داشتم یک فصل را کنار نشستم. البته یک اتفاق جالب قبل از بازی با گل گهر سیرجان هم رخ داد. که دوست دارم مردم قائمشهر آن را بدانند. تدارکات باشگاه قبل از حرکت تیم به سیرجان به من زنگ زد و گفت شما در لیست ۱۸ تا نیستی . همین آقا بعد از چند دقیقه به من زنگ زد و گفت من با سرمربی صحبت کردم و گفت احمد به سیرجان بیاید. چند دقیقه نگذشته بود که دوباره همان تدارکات به من زنگ زد و گفت آقای سرمربی گفتند شما در لیست ۱۸ تا هستی و باید سیرجان بیایی . البته من همراه تیم سیرجان رفتم ولی مرا حتی در لیست ذخیره ها هم قرار ندادند تا نشان دهند می توانند هر جور که دوست دارند تصمیمشان را عملی کنند.

*** پیگیر شکایت از افرادی که پیامک های تهدید آمیز برایت فرستادند هستی؟

بله . مطمئن باشید برای همیشه دست این افراد را برای مردم قائمشهر نمایان خواهم کرد.

*** حرف ناگفته ای اگر دارید، برای کاربران سایت مازنی نیوز بفرمائید.

اینجا باید عنوان کنم که همین آقایان آمدند و در قائمشهر پخش کردند که آقای فریدون فضلی به احمد آشوری خط داده است که بروم به آقای علیپور مطالب را انتقال دهم. اگر آقای فضلی اینکار را کرده بودند چرا آقای دست نشان ایشان را پس از آن ماجرا به کادر فنی نساجی اضافه کردند!؟ متاسفانه این آقایان هدفشان نابود کردن فوتبال بنده است چون تن به خواسته آنها ندادم. بنده افتخار میکنم با آقای فضلی که آقای گل لیگ برتر فوتبال کشور بودند رفاقت می کنم

همچنین ببینید

atash

آتش سوزی در روستای رکابدارکلای قائم شهر

قائم خبر :مشاهدات آتش نشانان از بررسی محل حادثه ،ساختمانی با سقف حلبی بود که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *