آموزش وردپرس
image-artna_newspicture_14058538169992857_Untitled-2.jpg--w--1000

فیلم دستان کوچک طلایی از قائمشهر به جشنواره کشوری رسید

قائم خبر:به گزارش روز شنبه روابط عمومی ارشاد مازندران فیلم برداری فیلم کوتاه با عنوان دستان کوچک طلایی با همکاری اداره ارشاد شهرستان قائم شهر انجام شد و این فیلم ۱۵ دقیقه ای با استفاده از ظرفیتها و بازیگران بومی منطقه تولید شده است.

سیدعلی علوی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قائمشهر با بیان اینکه این اثر اولین فیلمی کوتاهی است که به جشنواره راه پیداکرده است، گفت: قائمشهر مهد هنر است و جوانان با انگیزهٔ قائم شهری از استعداد خوبی برخوردار هستند و از هیچ کمکی برای هنرمندان دریغ نخواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: این فیلم کوتاه که با صلاح دید، مجوز ارشاد را به آن اختصاص دادیم، دارای فیلم نامه منتخب جشنواره کودک بود که اکنون خود را برای ارائه به جشنواره کشوری فیلم کودک کشور آماده می کند.

وی بومی بودن عوامل فیلم و بازیگران را از نکات مثبت ذکر کرد و افزود: تمام هماهنگی های لازم برای رسیدن این کار به جشنواره انجام شده است.

در ادامه پوریامهر نویسنده و کارگردان فیلم نامه نیز در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در سالهای متمادی گروه های مختلف هنری به خصوص در حوزه فیلم کوتاه در شهرستان قایمشهر به دلیل عدم حمایت های کافی نتوانستند از خود حرکتی نشان دهند و مورد، بی مهری قرار گرفتند.

کارگردان فیلم نامه دستان کوچک طلایی با نظر بر اینکه اکنون از حمایت های بی دریغ ارشاد، بهره مند شدیم گفت: با حضور علوی ریاست جدید ارشاد توانستیم فیلم نامه ای که منتخب جشنواره کودک شده بود را به جشنواره فیلم کودک کشور برسانیم.

وی با اشاره به اینکه جشنواره در انتهای شهریور هم زمان با بازگشایی مدارس برگزار خواهد شد، افزود: این کار ۱۵ دقیقه ای به جشنواره کودک کشور راه پیدا کرده است و نکته حائز اهمیت این که از ظرفیت و قابلیت های خود شهرستان استفاده شده است.

وی بابیان اینکه تاکنون ۷ فیلم نامه نوشته است که است گفت: ۳ فیلم نامه به جشنواره های مختلف راه یافته است و این فیلم نامه به موضوع زود قضاوت کردن والدین به رفتار کودکان می پردازد.

بابا نژاد تهیه کننده این فیلم کوتاه در خصوص انتخاب بازیگران فیلم گفت: از یک آموزشگاه سینمایی که در سطح شهر فعال است و به آموزش کودکان در این حوزه می پردازد کمک گرفتیم و با گزینش، دو کودک پسر ۸ و ۹ ساله منتخب برای بازیگری این فیلم نامه انتخاب شدند.

وی افزود: مکان فیلم برداری با هماهنگی آموزش و پرورش به خاطر سطح خوب و مدیریت فعال، مدرسه ابتدایی شهید رجایی قائمشهر انتخاب شد.

وی گفت: کار کردن با کودکان سختی کار خود را به همراه دارد ولی ما توانستیم این کار را حدود ۳ ماهه تولید کنیم

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *