آموزش وردپرس
golrizan

قائمشهری ها بیش از یک میلیارد ریال در جشن گلریزان کمک کردند

قائم خبر: شهروندان و خیران شهرستان قائمشهر یک میلیارد و ۲۲ میلیون و ۶۵۰ هزار ریال در جشن گلریزان برای کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد کمک کردند.

این جشن چهارشنبه شب در تالار نازگل شهر قائمشهر برگزار شد. مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان قائمشهر در حاشیه این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت : هم اکنون ۱۰۵ نفر به خاطر بدهی مالی ناشی از جرائم غیر عمد از قبیل تصادف ، مهریه ، نفقه و بدهی مالی در زندان شهرستان قائمشهر به سر می برند. مهدی ابراهیمی بشلی بدهی این زندانیان را حدود ۲۲ میلیارد ریال اعلام کرد. وی گفت : زندانیان جرائم غیرعمد که گاهی به خاطر مبالغ ناچیز به زندان افتاده اند به حمایت و کمک نیازمند هستند تا به آغوش گرم خانواده بازگردند.

ابراهیمی افزود : سال گذشته با جمع آوری کمک خیرین در جشن گلریزان ۴۹ محکوم مالی جرائم غیر عمد از زندان قائمشهر آزاد شدند. مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان قائمشهر گفت : همچنین سال گذشته نزدیک به ۵۴۷ میلیون ریال برای فرزندان زندانیانی که به حبس ابد محکوم شده اند و اجازه مرخصی ندارند وسایل تحصیلی خریداری شد.

به گفته وی همچنین در سال گذشته ستاد دیه کشور برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد قائمشهر پنج میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال کمک کرد. ابراهیمی با بیان اینکه امسال بن هدیه ماه رمضان میان ۱۵۲خانواده زندانیان غیرعمد توزیع می شود ، ارزش این بن ها را ۲۰۰میلیون ریال اعلام کرد.

وی ادامه داد: راه اندازی کارگاه تولیدی خیاطی برای خانواده زندانیان و نصب هشت دار قالی بافی برای زندانیان از اقدامات دیگری بود که برای کمک مالی به زندانیان انجام شده است.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *