آموزش وردپرس
download

قائمشهر زودتر از دیگر مناطق با کمبود گاز مواجه خواهد شد

 قائم خبر:به گزارش خبرنگار ایرنا ، ˈ مراد اسلامی ˈ روز یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان گفت: قائمشهر در انتهای خط لوله انتقال گاز جنوب و شمال کشور واقع است و به همین دلیل در صورت کاهش واردات گاز از کشورهای صادرکننده به ایران، قائمشهر اولین شهرستانی است که با کمبود سوخت گاز مواجه خواهد شد.

وی تاکید کرد: با این که ذخیره سازی سوخت از سوی دستگاه ها و واحدهایی که به آنها هشدار داده شده مهم و ضرروی است، ولی تاکنون این هشدارها جدی گرفته نشده است.

مدیر شرکت توزیع و پخش فرآورده های نفتی گفت: به رغم تاکیدات شرکت نفت، تاکنون تنها شش هزار لیتر سوخت در یک مدرسه و یک واحد مرغداری قائمشهر ذخیره سازی شد.

وی افزود: این در حالی است که در فصل سرد سال گذشته دو میلیون لیتر نفت گاز، ۳۸۰ هزار لیتر نفت سفید و ۴۰۰هزار لیتر نفت کوره در شهرستان ذخیره سازی شده بود.

اسلامی به وجود ۲۱ جایگاه عرضه سوخت در شهرستان قائمشهر اشاره کرد و گفت: در ۹ ماه امسال ۱۱۶ میلیون و ۷۶۴ هزار لیتر بنزین در قائمشهر مصرف شد که نسبت به مدت مشابه سال پیش هفت درصدی افزایش دارد.

وی مصرف نفت کوره در ۹ ماه امسال را هشت میلیون و ۸۵۰ هزار لیتر اعلام کرد و افزود: در مدت مشابه سال پیش پنج میلیون و ۶۸۶ هزار لیتر نفت کوره در قائمشهر مصرف شد که نسبت به مدت مشابه سال پیش رشد ۵۶ درصدی دارد.

اسلامی مصرف بنزین سوپر در ۹ ماه سال گذشته را چهار میلیون و ۷۲۹ هزار لیتر اعلام کرد و گفت: با رشد ۳۴ درصدی، مصرف این نوع بنزین امسال به شش میلیون و۳۳۶ هزار لیتر افزایش یافت

همچنین ببینید

roohani

شیخ محبوب مقتدرانه ماندگار شد

به گزارش قائم خبر؛ در روز ۲۹ اردیبهشت ماه مردم با حضور گسترده خود پای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *